Skocz do zawartości

2014.06.15 - I Lubuski Konkurs Piw Domowych


bimbelt

Rekomendowane odpowiedzi

Mi podoba się bardzo taka formuła konkursu i jeśli powstaną kolejne konsumenckie to chętnie wezmę w nich udział.

Oczywiście można przywieźć 20 znajomych i bez problemu wygrać konkurs ale chyba nie o to chodzi, nie sądzę by jakiś piwowar miał satysfakcję z takiego "sukcesu". Szczecin jest po prostu najlepszy:)

Ogromnym plusem była możliwość porozmawiania z publicznością, wybadanie ich reakcji na nasze piwo, spróbowanie piw konkurencji oraz wspólne, wieczorne degustowanie i rozmowy.

Dodatkowo w Witnicy odbywał się równolegle konkurs kulinarny więc przegryzki do piwa mieliśmy na prawdę na najwyższym poziomie. Dało to piorunujący efekt z dobrym piwem domowym.

I jeszcze bezcenny komentarz pani z koła gospodyń wiejskich: "Dlaczego wszystkie te piwa są takie gorzkie?"

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła jak formuła, może się podobać lub nie. Nie startował żaden piwowar z Witnicy, więc wyniki były w miarę obiektywne. Wygrało najlepsze piwo, lane przez prawdopodobnie najsympatyczniejszego piwowara. Być może żyłka sprzedawcy też się przydała ;)

Pamiętajmy, że to tylko zabawa, którą staramy się zarazić innych naszym hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła jak formuła, może się podobać lub nie. Nie startował żaden piwowar z Witnicy, więc wyniki były w miarę obiektywne. Wygrało najlepsze piwo, lane przez prawdopodobnie najsympatyczniejszego piwowara. Być może żyłka sprzedawcy też się przydała ;)

Pamiętajmy, że to tylko zabawa, którą staramy się zarazić innych naszym hobby.

Żyłka sprzedawcy oraz marketing ;) ( proszę pamiętać by z tyłu wpisać ...)

Siedziałem sobie przy stolikach na przeciwko to trochę widziałem. Panie z koła gospodyń po spróbowaniu 2 piw miały dosyć tej goryczki i prosiły o pozakreślanie wszystkich okienek ( bo tylko wszystkie zakreślone brały udział w losowaniu nagród) W stojąca obok mnie grupce jedna z pań wypisywała wszystkim z tyłu tą samą cyferkę( zmieniając lekko charakter pisma by nie podpadło :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Z tego co mi wiadomo, to intensywnie myślą nad recepturą przemysłową.

Ponoć piwo ma być gotowe na tegoroczne Piwovaria, które chyba jednak się odbędą - 20.06.2015

Na razie jedyna wzmianka jest tu: http://www.witnica.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.