Skocz do zawartości

Sztobry z USA


Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

Ograniczyłem w sumie moją wypowiedź, ale aż mi się chce śmiać, że tyle osób jest tak naiwnych na tym forum. W jakim wy świecie żyjecie?? Kilka osób ostro was do pionu ciągło, ale nie, ostro akcja sztobrów jest i akurat może tym razem akcja życia uda się.

karczmasz słyszałeś kiedyś o poczuciu humoru? Słyszałeś o Prima Aprilis? Ci co się zapisali na sztobry też się z tego pośmieją, o ile mają poczucie humoru :)

P.S. Jaki chmiel wygrał konkurs?

 

:-) Jak miało być tak pięknie to dlaczego nie było w ofercie simcoe??

:okey: lol

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Shooter pojechał po całości, hehehe ja już zamówioną mam Marynkę Sybille i Magnum szkoda że chamerykańce :) nie będą obok nich, może kiedyś.

K....a łyknąłem jak mały pelikan rybę. :D

Edytowane przez Mrzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i być może Koleżanki. Niniejszy temat zginął, bo...zginął. Miał to być żart Prima Aprilisowy, zakończony przerobieniem "zamówień" w ranking chmieli amerykańskich. Kluczem do zdemaskowania zdrady był chmiel Citra, który nie występuje u indywidualnych plantatorów. Kolejna wskazówka, to czas zbiorów i wysyłka. Procedury sanitarne, celne itp. wydłużyły by czas dotarcia takiej przesyłki w sensownym terminie, co niektórzy raczyli zauważyć. Jeszcze raz apeluję o ostrożność w sieci życząc Wam dziś wielu udanych dowcipów Prima Aprilisowych. :beer::smilies:

 

 

Żebyś zrudział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Jak miało być tak pięknie to dlaczego nie było w ofercie simcoe??

 

Nie mogło być za dużo odmian, by nie było zbyt podejrzane.

 

Niach niach niach... siem uśmiałem z tej okazji :) zabawę z nasionami mam aktualną. Mnie tam wcale nie dziwi że ludzie łącznie ze mną się nabrali... 1 kwietnia jest dziś... a może nie... ale to może przez brak poczucia muhomoru nie pokumałem kilka dni temu.

 

Jak już ktoś wspominał, jesteście zbyt inteligentni, żeby Was nabrać dokładnie w Prima Aprilis i trzeba było przygotować grunt wcześniej. Nawiasem mówiąc skala zainteresowania znacząco przekroczyła moje oczekiwania.

 

A kopa w d... przypadkiem nie chcesz? ;)

 

Raczej nie. :D

 

...

Żebyś zrudział :)

 

No naprawdę, na coś takiego raczej nie zasłużyłem. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś podejrzewałem, mimo że się nie znam na uprawie chmielu, ale kiedyś czytałem że sadzi się sztobry wczesną wiosną. I ta droga morska.

Ale dzięki temu przygotowałem miejsce na 8 sadzonek krajowych i już je zamówiłem, bo nigdy wcześniej mi się nie chciało.

I żeby zrobić na złość niektórym, zdobędę kilka sadzonek Citry, bo być może mam taką możliwość, choć jeszcze nie wiem na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi do "pełni radości" (tj. śmiechu z obu stron) brakuje jakiegoś życzliwego donosu do kogośtam (sam nie wiem, urzędy, ktoś kto ma wyłączność na dany chmiel w USA itp.) kto mógłby się "zainteresować" inicjatywą i jej autorem ;-]

 

nie do końca zabrakło.

Ja miałem krótką i nie miłą rozmowę z przedstawicielami służb których nazwy nie powiem o tyj mojej rzekomej ( czysto primo aprilis-owej ) plantacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i być może Koleżanki. Niniejszy temat zginął, bo...zginął. Miał to być żart Prima Aprilisowy, zakończony przerobieniem "zamówień" w ranking chmieli amerykańskich. Kluczem do zdemaskowania zdrady był chmiel Citra, który nie występuje u indywidualnych plantatorów. Kolejna wskazówka, to czas zbiorów i wysyłka. Procedury sanitarne, celne itp. wydłużyły by czas dotarcia takiej przesyłki w sensownym terminie, co niektórzy raczyli zauważyć. Jeszcze raz apeluję o ostrożność w sieci życząc Wam dziś wielu udanych dowcipów Prima Aprilisowych. :beer::smilies:

Jedyne pocieszenie to że mientkijanek chciał się chyba odgryźć za temat z mieszadłami a wyszło jak zwykle. Chociaż fakt - pierwsza myśl to "żeby Ci te czech pilsy infekcje złapały" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca zabrakło.

Ja miałem krótką i nie miłą rozmowę z przedstawicielami służb których nazwy nie powiem o tyj mojej rzekomej ( czysto primo aprilis-owej ) plantacji .

Na kolegów też donosisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolegów też donosisz?

a uważasz się za mojego kolegę ?

Masz jakieś powody do obaw?

 

 

PS.

 

Wizyta służb była ostatnim moim żartem z okazji 01.04.2014.

Edytowane przez FurioSan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie jedno, jak nasza brać piwowarska jest ze sobą zgrana. Wystarczyło hasło, a ludzie juz chcieli się zapisywać, zbierać zamówienia i kupować. Wniosek jest taki, że jest dość duże zaufanie do ludzi z forum i należy sie z tego cieszyć z jednej strony, ale i obawiać, by ktoś tego w zły sposób nie wykorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.