Skocz do zawartości

Głosujcie na projekt mojego syna!


crocco

Rekomendowane odpowiedzi

W konkursie jakiejś szkoły zgłoszono dużo projektów na jakąś koszulką związaną z Francją, a projekt jego syna dostał się do finału. Klikając na "poprzednie, dalej" możesz przejrzeć resztę projektów.

Edytowane przez bart3q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałeś to nie głosowałeś. Twój post to żenada pachnąca zazdrością.

Regulamin był prosty. Podobało się to lajkowałeś, nie podobało się to nic nie robiłeś lub głosowałeś na inny projekt.

A dlaczego mam nie wspierac syna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nagród to dam znać w sobotę.Wtedy jest odbiór nagród. Co to ma być jeszcze nie wiem ale jak będzie nowe Ferrari :lol: to dam Ci panie Exar Kun popatrzeć. :D

Edytowane przez crocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno i wyraźnie prosiłeś o lakowanie projektu Twojego syna, a nie na obiektywne głosowanie (vide tytuł wątku..). Zapewne nie jest to jedyne miejsce, gdzie o to zabiegałeś.

 

Zazdrość? Tekst o Ferrari - śmieszne, ja po prostu alergicznie reaguję na wszelakie cwaniactwo. Ok, nie będę się produkował, bo widzę, że to bezcelowe. Miłego świętowania "sukcesu".

Edytowane przez Exar_Kun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jest to jedyne miejsce gdzie zabiegałem o głosy.

Co do lajków to siostry i bracia piwowarzy oddali 42 głosy na ponad 380.Resztę uzbierał syn.Jak zapewne zauważyłeś na tym forum jest dużo więcej ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exar kun piszesz jakbyś w innym świecie żył.

Większość konkursów na największą ilość lajków wygrywają osoby które na wielu forach proszą o pomoc. Przez to masa ludzi głosuje, strona zyskuje popularność i masę wyświetleń, ktoś dostaję nagrodę i tyle. A że wygrywa ten operatywniejszy a nie ten z najlepszym projektem - życie. Myślisz że jak wygrało np. takie koko koko euro spoko? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exar kun piszesz jakbyś w innym świecie żył.

Większość konkursów na największą ilość lajków wygrywają osoby które na wielu forach proszą o pomoc. Przez to masa ludzi głosuje, strona zyskuje popularność i masę wyświetleń, ktoś dostaję nagrodę i tyle. A że wygrywa ten operatywniejszy a nie ten z najlepszym projektem - życie. Myślisz że jak wygrało np. takie koko koko euro spoko? :D

 

Kurcze, dzieki, że mi powiedziałeś...

 

Po prostu nad tym ubolewam, zwłaszcza jak widzę, że uczy się takiej postawy dzieci. Nie zawsze znajdzie się tata, czy grono "dobrych wujków" z lajkami do pomocy i wtedy się okaże, że samemu i tylko o własnych siłach ciężko coś zdobyć. Serio, nie chce mi się tego ciągnąć, zwróciłem uwagę na problem i kto wyciągnie jakie wnioski, to już jego sprawa. Nie chiałem dokopać koledze crocco, świata też nie uleczę, ale może najdzie kogoś jakaś chwila refleksji jak to przeczyta (nawet, jeśli się mimo wszystko nie przyzna, że nie warto promować cwaniactwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.