Jump to content
crocco

Głosujcie na projekt mojego syna!

Recommended Posts

Syn doszedł do finału konkursu na projekt koszulki i potrzebuje jak najwięcej lajków .Plizzz głosujcie i lajkujcie.

Chętnie poprę każdą inicjatywę braci piwowarskiej, ale o co w tym chodzi?

W konkursie jakiejś szkoły zgłoszono dużo projektów na jakąś koszulką związaną z Francją, a projekt jego syna dostał się do finału. Klikając na "poprzednie, dalej" możesz przejrzeć resztę projektów.

Edited by bart3q

ja też na ziomala i jego familie z piwo.org dałem głos

Dzięki za lajki i zachęcam do dalszego głosowania.Czas mija w niedzielę.

Dzięki wszystkim za lajki.Także dzięki Wam syn zdobył drugie miejsce.

Tak, z czystej ciekawości - syn wie, że prawie wygrał nie dzięki swojej pracy i kreatywności, a dzięki "kreatywności" taty w kombinowaniu głosów? I czy to 2-gie miejsce jest gratyfikowane materialnie? Sorry, ale dla mnie żenada...

Nie chciałeś to nie głosowałeś. Twój post to żenada pachnąca zazdrością.

Regulamin był prosty. Podobało się to lajkowałeś, nie podobało się to nic nie robiłeś lub głosowałeś na inny projekt.

A dlaczego mam nie wspierac syna?

Co do nagród to dam znać w sobotę.Wtedy jest odbiór nagród. Co to ma być jeszcze nie wiem ale jak będzie nowe Ferrari :lol: to dam Ci panie Exar Kun popatrzeć. :D

Edited by crocco

Jasno i wyraźnie prosiłeś o lakowanie projektu Twojego syna, a nie na obiektywne głosowanie (vide tytuł wątku..). Zapewne nie jest to jedyne miejsce, gdzie o to zabiegałeś.

Zazdrość? Tekst o Ferrari - śmieszne, ja po prostu alergicznie reaguję na wszelakie cwaniactwo. Ok, nie będę się produkował, bo widzę, że to bezcelowe. Miłego świętowania "sukcesu".

Edited by Exar_Kun

No cóż, jest to jedyne miejsce gdzie zabiegałem o głosy.

Co do lajków to siostry i bracia piwowarzy oddali 42 głosy na ponad 380.Resztę uzbierał syn.Jak zapewne zauważyłeś na tym forum jest dużo więcej ludzi.

Exar kun piszesz jakbyś w innym świecie żył.

Większość konkursów na największą ilość lajków wygrywają osoby które na wielu forach proszą o pomoc. Przez to masa ludzi głosuje, strona zyskuje popularność i masę wyświetleń, ktoś dostaję nagrodę i tyle. A że wygrywa ten operatywniejszy a nie ten z najlepszym projektem - życie. Myślisz że jak wygrało np. takie koko koko euro spoko? :D

Exar kun piszesz jakbyś w innym świecie żył.

Większość konkursów na największą ilość lajków wygrywają osoby które na wielu forach proszą o pomoc. Przez to masa ludzi głosuje, strona zyskuje popularność i masę wyświetleń, ktoś dostaję nagrodę i tyle. A że wygrywa ten operatywniejszy a nie ten z najlepszym projektem - życie. Myślisz że jak wygrało np. takie koko koko euro spoko? :D

Kurcze, dzieki, że mi powiedziałeś...

Po prostu nad tym ubolewam, zwłaszcza jak widzę, że uczy się takiej postawy dzieci. Nie zawsze znajdzie się tata, czy grono "dobrych wujków" z lajkami do pomocy i wtedy się okaże, że samemu i tylko o własnych siłach ciężko coś zdobyć. Serio, nie chce mi się tego ciągnąć, zwróciłem uwagę na problem i kto wyciągnie jakie wnioski, to już jego sprawa. Nie chiałem dokopać koledze crocco, świata też nie uleczę, ale może najdzie kogoś jakaś chwila refleksji jak to przeczyta (nawet, jeśli się mimo wszystko nie przyzna, że nie warto promować cwaniactwa).