Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Na dobry początek nocne rozmowy o pogodzie :P

 

Kiedy wreszcie przestanie padać???

Siedzę sobie w domu popijając pysznego Stouta od Jejskiego i monitoruję poziom wody w piwnicy :) Jak tak dalej pójdzie to wokół domu będę mogła założyć hodowlę karpia :lol: Warunki do uprawy ryżu już mam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis była 20 minutowa ulewa i burza. Armagedon. Koledze piorun walnął w domek, wypaliło dziurę w metalowej lampie na suficie, w okapie, poszedł tuner TV, sterownik na piecu, odpadł w kilku miejscach tynk.

 

No i moi pracownicy-rolnicy mówią, że na polach coraz gorzej, zboże będzie drogie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Warszawie względny spokój...

Po południu była mała (jakieś 5 min) burza a potem spokój.

Jutro też ma być bez deszczu. :lol:

Trochę za gorąco ale da się przeżyć. Pogoda zachęca do wypadów za miasto. Bieżący (już chyba można tak powiedzieć) weekend trochę przegrany, żadnych planów (Pani Żona się wykpiła z wyjazdu ale wyskoczę z chłopakami (7l i 9l) choćby na Pola Mokotowskie). Kolejny w. - szkolenie sensoryczne, za to dwóch ostatnich nie odpuszczę. Szykują się wyjazdy pod namiot. Krótka burza z ulewą urozmaiciłaby spartańskie, biwakowe warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zachęca do wypadów za miasto. Bieżący (już chyba można tak powiedzieć) weekend trochę przegrany, żadnych planów (Pani Żona się wykpiła z wyjazdu ale wyskoczę z chłopakami (7l i 9l) choćby na Pola Mokotowskie).

To może byśmy sobie urzadzili grilla u mnie w Komorowie? Okolica ładna - rzeczka, las, a piwo zmojej piwniczki lepsze niż w Bolku. Ktoś jeszcze z okolic Warszawy się nudzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem zamiar wczoraj napisać, ale byłem zajechany.

Skoczyliśmy do Wisły z familią, później na piechotę przez Jawornik, później na Soszów Wielki ( tam dwa Brackie z kija), później na Stożek (też dwa piwa z kija) do Kubalonki. No i do chaty. Jeszcze Brackie do chaty przywiozłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może byśmy sobie urzadzili grilla u mnie w Komorowie? Okolica ładna - rzeczka, las, a piwo zmojej piwniczki lepsze niż w Bolku. Ktoś jeszcze z okolic Warszawy się nudzi?

Do końca niepewna ale jednak uskuteczniona wizyta rodzinki ułożyła plany sobotnio niedzielne. Szkoda, że tak wyszło. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca niepewna ale jednak uskuteczniona wizyta rodzinki ułożyła plany sobotnio niedzielne. Szkoda, że tak wyszło. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja.

I tak dziś leje....

Ale nic straconego, prawie całe wakacje jestem na miejscu, możemy coś jeszcze zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tematach piwowarskich cisza dziś na forum, więc może luźne nocne pogaduchy? ;)

Temat na dzisiejszą noc: sport lub może ogólniej aktywność fizyczna lub jeszcze bardziej ogólnie Wasza kondycha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moją kondychą ostatnio słabiutko :) Co prawda pomału dochodzę do siebie po ciężkich przejściach (ciąża, poród, karmienie...) :) staram się ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tygodniu, ale w moim przypadku to dużo za mało ;) A na więcej brakuje czasu... Z utęsknieniem czekam na zimę, długie zimowe wieczory, które można wykorzystać na treningi i oczywiście łyżwy, narty... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

o prawda już nie noc, ale napiszę .......2 miesiące temu zacząłem robic pompki ............ na poczatku zrobienie 10-ciu było wyzwaniem .... teraz wymiękam przy 35-ciu, więć jakis progres jest ;)

Najbardziej zależy mi na ćwiczeniu mojego ogromnego brzucha, robię trochę brzuszków, ale jakoś tak nieregularnie :)

od września zapisuję się na siłownię, mam nadzieję że coś więcej poćwiczę pod okiem trenera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zależy mi na ćwiczeniu mojego ogromnego brzucha, robię trochę brzuszków, ale jakoś tak nieregularnie ;)

Mogę Ci z czystym sercem polecić szóstkę Weidera:

 

 

40-dniowy trening, trudny, bo wymaga pewnej systematyki, codziennego ćwiczenia, ale efekt daje zadziwiający. Polecam, żadnej części ciała nie udało mi się wytrenować tak szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... jeszcze apropo's nocnych rozmów ...

ja jestem typem słowika lub kury, wcześnie się kładę spać, i wcześnie wstaję ........... na nocnych imprezach mam zawsze kryzys pomiędzy 21:00 a 3:00 rano ........ jak go przetrwam to mogę się bawic aż do wschodu słońca :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardziej rozrywkowy styl życia niż BIELOK. Jak się bawię to się bawię i mimo podeszłego wieku to wytrzymuję. A wypić też lubię i jeszcze mogę troszeczkę. Przymierzam sie do jazdy na rowerze, ale słobo mi to wychodzi - mam za dużo wymówek, aby zrezygnować. Obiecuję, że to sie poprawi. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem typem słowika lub kury, wcześnie się kładę spać, i wcześnie wstaję ........... na nocnych imprezach mam zawsze kryzys pomiędzy 21:00 a 3:00 rano ........ jak go przetrwam to mogę się bawic aż do wschodu słońca :);)

Ja wręcz przeciwnie typowa ze mnie 'sowa". Chodzę spać zwykle po północy (dlatego tak wcześnie, bo muszę rano wstać do pracy), za to rano ciężko mnie dobudzić. Ostatnimi czasy strasznie doskwiera mi brak snu. Śpię nie dłużej niż 6h i to zwykle z pobudkami robionymi mi przez "Małego Żarłoka"... Młoda też jest zresztą "Nocnym Markiem"zasypia zwykle około 23ciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest, każdy z nas jest nieco inny :)

Przyznaję że moja naturalna skłonność do zasypiania "po dobranocce" ukazuje mnie w świetle mało imprezowego chłopczyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.