Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak jest dyskusja o polskiej piłce to przypomina mi się Kabaret Skeczów Męczących i ich numer z Krzynówkiem' date=' leciało to mniej więcej tak: znowu trafiliśmy do grupy śmierci: Liechtenstein, San Marino i Luksemburg.

I to cały komentarz o polskiej piłce. Znowu się zbłaźnimy.[/quote']

A co ja pisałem wyżej? :)

No o kabarecie nie pisałeś :)

Ale to, że myślimy podobnie to chyba dobrze, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, ja na ten sezon dopiero "zrobiłem warzelnie" płytki w piwnicy, komp z siecią, taboret - jeszcze kuchenka i bieżąca woda czekają na podłączenie:) Moja miłość jest radykałem winnym, więc nie mam o czym pogadać ale przynajmniej udaje, że docenia zaangażowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.

 

Z Milicza do Poznania. Teraz pytanie do wogoszy, kiedy ją nam oddadzą? ;)

A dlaczego mają oddawać, zabrali wam nie pomalowaną, u siebie przeprowadzili tuning i teraz to przynajmniej wygląda porządnie ;)

A tak w ogóle to o swoje trzeba dbać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem właściciele tego dobytku samemu nie powinni decydować co robić ze swoją własnością?

 

W końcu wszystkie kościoły katolickie to jedna firma :smilies:

Ale każda miotła zamiata do siebie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie wzięło na jakieś czytanie staroci że przeczytałem cały wątek Moje przemyślenia. i tak się uśmiałem jak mało kiedy :( Troszkę czasu minęło i mam wręcz moralniaka jak mogłem takie rzeczy pisać ;):( , choć sporo jest ok. Realia mojego warzenia zmieniły się i to bardzo. Następne trzy lata mojego warzenia aż się proszą o nowe wypociny. Był to czas kiedy nie było WIKI, przetłumaczonego BJCP, a na forum wchodziło w ciągu doby powiedzmy 30 userów, czyli średnio 1/5 z tego co dzisiaj w ciągu dwóch godzin. Czas leci dzieci się starzeją, a my nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie wzięło na jakieś czytanie staroci że przeczytałem cały wątek Moje przemyślenia. i tak się uśmiałem jak mało kiedy :lol: Troszkę czasu minęło i mam wręcz moralniaka jak mogłem takie rzeczy pisać :) :) , choć sporo jest ok. Realia mojego warzenia zmieniły się i to bardzo. Następne trzy lata mojego warzenia aż się proszą o nowe wypociny. Był to czas kiedy nie było WIKI, przetłumaczonego BJCP, a na forum wchodziło w ciągu doby powiedzmy 30 userów, czyli średnio 1/5 z tego co dzisiaj w ciągu dwóch godzin. Czas leci dzieci się starzeją, a my nie :)

Taaa ... Spokoj byl, to mialo sie czas odpowiadac na pytania poczatkujacych, teraz juz tyle czas nie mam na prace u podstaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Co prawda dochodzi środek dnia, ale rzeczy wydarzyła się w nocy ... śniło mi się że w jakimś korytarzu obiecałem Kopyrowi że się zapisze na kurs sędziowski .... co gorsza Kopyr miał twarz Mickiego Rourke z Sin City!

Ale rozumiem że na jawie ta obietnica mnie nie obowiązuje :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Co prawda dochodzi środek dnia, ale rzeczy wydarzyła się w nocy ... śniło mi się że w jakimś korytarzu obiecałem Kopyrowi że się zapisze na kurs sędziowski .... co gorsza Kopyr miał twarz Mickiego Rourke z Sin City!

Ale rozumiem że na jawie ta obietnica mnie nie obowiązuje :) ?

Wiec się zgodziłeś?

Ni to sen proroczy, ni to koszmar, no chyba że ten Mickey kazał ci się schylić po mydło :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.