Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem o kryzysie lat osiemdziesiątych (stan wojenny itd),teraz piwa nie robimy bo jest kryzys.

 

Jak tu chleba nie wypiekać,okazuje się że piekarze mają nowy sposób na zmniejszenie kosztów produkcji.

Do ciasta dodają trociny mielone na mączkę a potem z tego pieką chleb,smacznego. :)

Edytowane przez maxhot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu chleba nie wypiekać,okazuje się że piekarze mają nowy sposób a zmniejszenie kosztów produkcji.

Do ciasta dodają mielona na mączkę trociny a potem z tego pieką chleb,smacznego. :)

A do piwa dodają oczyszczony płyn do spryskiwaczy i byczą żółć. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata pracuje.

Może na worku coś źle przeczytał? Rozumiem' date=' że powiadomił odpowiednie instytucje o zaistniałym fakcie?[/quote']

Słuchaj synek, teraz już nie pieką z białej mąki, tylko z jakiejś nieoczyszczonej, z plewami, normalnie trociny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzis zrobilem konia pogrzebowego... Chwilami zastanawiam sie czego w pracy jeszcze nie robilem i jakiego zawodu nie uprawialem.

Ej a do czego służy taki koń?

 

Ps. Dekarzem byłeś? Ja dzisiaj skończyłem kryć dachówką nowy Garaż przez duże G. Zresztą garaż jak mówi żona jest tylko pretekstem, jest tam piwnica do fermentacji i pomieszczenia browaru, oprócz tego jakieś tam miejsca na auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mamy kryzys - jeździmy samochodami bez dachu, pijemy stare trunki i jemy spleśniały ser. Jak kryzys to kryzys.

w szczególności kol.'coder' ostatnio zapomina o warkach, gdzies zaniesie, zapomni, zareklamuje jako belgijski specjał :)

http://www.piwo.org/forum/postgallery.php?pid=36867&filename=PICT0003.JPG

 

Nie wiem czy to się na co nadaje,i nie pisz do mnie synku !.

wiedz, że nocne rozmowy są w dużej części ironiczne, i każda odpowiedź na którą zareagowałeś miała druge dno :)

 

A dzis zrobilem konia pogrzebowego... Chwilami zastanawiam sie czego w pracy jeszcze nie robilem i jakiego zawodu nie uprawialem.

Taki koń pociągnie nie jedno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a do czego służy taki koń?

 

Ps. Dekarzem byłeś? Ja dzisiaj skończyłem kryć dachówką nowy Garaż przez duże G. Zresztą garaż jak mówi żona jest tylko pretekstem, jest tam piwnica do fermentacji i pomieszczenia browaru, oprócz tego jakieś tam miejsca na auta :)

Taki koń do ciągnięcia karawanu.

Dekarzem byłem (nie wiem tylko czy w pracy, ale chyba nie). Poza tym w ramach pracowych zajęć np. malarz, elektryk, konserwator zabytków drewnianych, metalowych, projektant, grafik, ostatnio bednarz i zdun. Hmmm kołodziejem chyba nie byłem i płatnerzem. Rusznikarzem i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja dzisiaj skończyłem kryć dachówką nowy Garaż przez duże G. Zresztą garaż jak mówi żona jest tylko pretekstem, jest tam piwnica do fermentacji i pomieszczenia browaru, oprócz tego jakieś tam miejsca na auta :)

U mnie budowa trwa :) w weekend ruszam z murami. Ciekawe, czy zdążę przed zimą? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o kryzysie lat osiemdziesiątych (stan wojenny itd),teraz piwa nie robimy bo jest kryzys.

 

Jak tu chleba nie wypiekać,okazuje się że piekarze mają nowy sposób na zmniejszenie kosztów produkcji.

Do ciasta dodają trociny mielone na mączkę a potem z tego pieką chleb,smacznego. :)

Gdyby to były tylko trociny to super. Spulchniacze, barwniki i aromaty identyczne z naturalnymi są prawdopodobnie bardziej szkodliwe niż kawałek deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje piwnice ciągną się jedna za drugą pod całym domem w pierwszej jest browar, a w każdej następnej... piwo :D jak mnie odwiedzają znajomi to najpierw idziemy do pierwszej piwnicy bierzemy jedną butelkę próbujemy, potem kolejną butelkę innego piwa... i jeszcze nigdy nie doszliśmy do ostatniej piwnicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.