Skocz do zawartości

Browar Green Fox - "Not Baltic" - Brown Porter


Rekomendowane odpowiedzi

Kolor: ciemnobrązowy, klarowne

Piana: żółto-biła, kremowa, drobnopęcherzykowa szybko redukująca się do obrączki

Aromat: Słodowy, delikatnie palony, estrowy, lekki diacetyl, DMS co dziwne w ciemnym piwie i w dodatku bez pilzneńskiego (nie jestem za bardzo uczulony na tego typu wadę ale tu jest ewidentna)

Smak: wytrawny, kwaskowaty, ziemisty, goryczka niska, wysycenie niskie, na sam koniec do głosu dochodzi lekka czekoladowość i to chyba najprzyjemniejszy akcent tego piwa

 

Nie wiele się dzieje ale to chyba takie założenie tego stylu czyli nuda, jak to mówią szału nima :P

post-5662-0-82976600-1395332178_thumb.jpg

Edytowane przez ..::maniek::..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohhh tym DMSem to mnie zmartwiłeś :/ Zastanawiam się jakie mogą być ewentualne przyczyny, ponieważ brzeczka gotowana była długo, grubo ponad godzinę, a później szybko schłodzona - no ale to jest jednak niebezpieczeństwo związane z niżej ekstraktywnymi piwami z mniejszą ilością nachmielenia - co zrobić, będę się starał poprawiać ;) Nie no piwko nudne być nie miało, a że takie wyszło to jednak chyba jeszcze brak doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma niestety już butelki, bo były dwie zostawione (ostatnio brown portery stały się popularne, to nie chciałem przesadzać z ilością ;) ). WiHuRa może się umówimy, że zostawię Ci dzisiaj jedną butelkę w depozycie, żebyś się wypowiedział na temat wady? I tak mam być na Paderewskiego po odbiór paczki z Alepiwo, piwko pojawi się jakoś w okolicach południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, "Not Baltic" jest zostawiony w depozycie, nie aktualizuję zawartości skoro i tak ma dzisiaj zostać zabrany, a skoro piwko jest zostawione w celu sprawdzenia potencjalnej wady, to tym razem nie brałem nic w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.