Skocz do zawartości

Piwny Depozyt - Białystok


Swiezy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Piwowarzy :)

 

Orientujecie się może czy w Białymstoku jest jakiś depozyt piwny ? Ewentualnie czy są organizowane jakieś wymiany swoimi wyrobami między piwowarami domowymi ? Jeżeli nie ma to póki co zapraszam do kontaktu @ wprawdzie ja jestem początkujący ale może ktoś będzie zainteresowany jakąś wymianą :). Zapraszam do konaktu na @ - adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem właściciela sklepu "Piwa świata" jakiś czas temu, ale nie był zbyt chętny.

 

Jeżeli jesteś chętny na wymiany to wbijaj na "Piwowarskie Podlasie" na facebooku i się ogłoś tam, na pewno ktoś będzie chętny przy okazji np. posiadówki w multibrowarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Chętnie przyłączę się do akcji i udostępnie swój lokal pod piwny depozyt :) Często zaglądają do mnie piwowarzy bo odkładam dla nich butelki, zawsze coś fajnego z domowej spiżarni ze sobą przynoszą :)

 

Lokal mieśli się w centrum - VINYL pub, Waszyngtona 26A, od strony Legionowej (tam, gdzie kiedyś był Market ABC).

 

Jako, że sam warzę już jakiś czas, nalewaków z żywcem u mnie nie znajdziecie - poza wymianą piw można też czegoś konkretnego spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji, jak tam moje wyroby? Ten single hop zbiera cięgi za goryczkę od innych degustatorów

Dziś z kolegą (Browar Bonda, jeszcze kiedyś o nim usłyszycie :)) będę Twoich wyrobów testował :)

 

A co do dwóch depozytów może i racja że dwa to za dużo, ale lokal ma tą przewagę, że można na miejscu skosztować i jest bliżej centrum. Poza tym regularnie i tak mi piwowarzy piwa przynoszą :)

Edytowane przez pejot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruję Cię - było świetne.

Potwierdziło to 6 osób, z czego 3 znają się na piwie a jedna jest sepcjalistą od IPA ;)

 

Użycie pojedyńczego chmielu bardzo wszystkim się podobało, można było skupić się na jego aromacie i skoncentrować na przyjemności a nie na analizowaniu złożoności ;) Z takich ciekawszych spostrzeżeń wymienię:

 

Siwy: "sztuczny posmak, ale dobre", Iza: "czuję coś polnego, mlecze?", Tomek: "wyraźnie odczuwalny aromat zielonych pomidorów"

 

Stout też ok :) Nie słodki, nie kwaśny - piłbym!

 

Dzięki za piwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam wrażenie że chyba każda butel inna wyszła :) wczoraj z kumplem próbowaliśmy i jakby ta sk...wiała goryczka się ułożyła. Może nie była smaczniejsza ale nie suszyła tak języka. Koledzy i koleżanki mają ciekawe spostrzeżenia :D jak już uda się dorwać do garów to co podrzucę ;) Muszę przetestować nowy sprzęt i może na chrzest bojowy pójdzie witbier lub jego imperialny braciszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przynioslem w sobotę 2 butelki christmas stouta. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że depozyt jest pusty:/ Jeżeli mogę coś zaproponować... to przydało by się wprowadzić na początek jakieś zasady np 2 buteki za 1 żeby zapełnić depozyt. Taka moja sugestia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.