Skocz do zawartości

[Piwny Garaż] Pozostań z otwartym umysłem


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej złęgo robicie PG niż ludzie którzy krytykują ten wpis, IMO, bo zachęcacie tych którym jakieś zachowanie nie pasuje żeby w ogóle zrezygnowali z tego bloga. Way to go :)

 

jak wcześniej powiedziałem - każdy ma swój rozum - to chyba nie podlega dyskusji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej złęgo robicie PG niż ludzie którzy krytykują ten wpis, IMO, bo zachęcacie tych którym jakieś zachowanie nie pasuje żeby w ogóle zrezygnowali z tego bloga. Way to go :)

 

jak wcześniej powiedziałem - każdy ma swój rozum - to chyba nie podlega dyskusji?

 

Wiadomo, ale czy warto ludzi przekonywać że lepiej jest przestać czytać bloga, niż wyrazić swoje niezadowolenie z tego że pojawiła się tam ukryta reklama? Nieważne jak oczywista by nie była? Akurat to że każdy w dowolnej chwili wedle własnego uznania może przestać coś czytać, też nie podlega dyskusji, a jednak o tym wspominasz :)

Edytowane przez vald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vald dobrze prawisz, tylko jedna uwaga, naprawdę na pewno pisze się razem. ;)

cml ignorancja nie pozwala Ci zrozumieć tego, że jak ktoś śmie nazywać się recenzentem to ma nie oszukiwać?

i nie chodzi o żadne odgórne prawa, tylko zwykłą, ludzką uczciwość.

Idziesz do restauracji to wierzysz, że kucharz nie napluje do talerza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie namawiam żeby przestał czytać bloga, każdy zrobi jak chce, to ja rezygnuje z jego czytania bo mi taka forma nie odpowiada.Dobra przez nas wszystkich przemawia zazdrość i zawiść Polska, że komuś się udało więc trzeba mu dokopać :D Jak ja uwielbiam taki pseudo "argument". Nie o to w tym chodzi, stracił on w moich oczach na wiarygodności trochę i tyle...

 

jak ktoś śmie nazywać się recenzentem to ma nie oszukiwać?

Jakoś jeden koleś z blogu kolesia kropka kom oszukuje ludzi na recenzjach od dawna, bo nie chce palić za sobą mostów, przy ocenianiu Polskich piw rzemieślniczych i nie tylko, i jakoś wrzawa się nie podnosi po jego recenzjach :smilies: (chociażby recenzja Doktorka z którymi wszem i wobec współpracuje, a piwo nie było dobre, wręcz poniżej przeciętnej) Ale tak to jest, trzeba umieć oddzielić plew od ziarna, i tak pewnie polecą zaraz posty o nasz ból dupy że komuś się udało. Z mojej strony kończę tym miłym akcentem tą dyskusję, i doradzam napić się dobrego i pysznego somersby, z dodatkiem ginu lub bez ale koniecznie z lodem.... no ewentualnie jakiejś AIPA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*przebłysk geniuszu* EJ A CO JEŚLI JEMU RZECZYWIŚCIE TEN SOMERSBY SMAKUJE?? :cool:

 

No właśnie, ja myślę że to jest po prostu prawda! On to lubi i mu smakuje i chciał nam o tym powiedzieć!

 

Somersbi jest pyszne!

 

Zresztą jak widać, fanów już przybywa: :D

 

doradzam napić się dobrego i pysznego somersby, z dodatkiem ginu lub bez ale koniecznie z lodem

 

ja też biegnę po somersby!

 

(sorry Undeath)

Edytowane przez ponury fermentaThor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.