Skocz do zawartości

[Małe Piwko Blog] Blogerze wracaj na blog! – Dlaczego odchodzę od Facebooka.


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, gdyby komuna wiedziała ile można wyciągnąć informacji z sieci komórkowych to już dawno byśmy byli najszybciej i najlepiej "ztelekomunizowanym" państwem :)

Warto przeczytać:

http://di.com.pl/news/49611.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+glowny-di+%280+-+DI+kanal+glowny+%28go%C5%82y%29%29&utm_content=FeedBurner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jako osobie pracującej w handlu FB jest zbawieniem. Przy kluczowych spotkaniach praktycznie zawsze wiem wcześniej jak wygląda konkretna osoba, co robiła, z kim bywała. (zwykle jakieś foty z imprez z konkurencją, albo też została bez wiedzy "oznaczona"), poprzednie zajęcia itp itp. Wiedza niesamowicie we wszelakich negocjacjach ważna.

Ponoć dziennie z całego świata na serwery Facebooka ląduje 200-300mln zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwne by było myślenie że FB to pomysł jednego kolesia jeśli nawet jest z tej nacji

 

Ale to jest narzędzie stworzone przez CIA, do czego się sami przyznają. Miałem okazję dość często rozmawiać na ten temat z pewnym oficerem z ABW, który jeździ do nich na spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję dość często rozmawiać na ten temat z pewnym oficerem z ABW, który jeździ do nich na spotkania.

 

To już inwigilacja pełną gębą, dobrze, że się przyznałeś do tego. Od tej chwili, panie i panowie ostrożnie musimy się wypowiadać, bo ABW będziemy mieć na głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już inwigilacja pełną gębą, dobrze, że się przyznałeś do tego. Od tej chwili, panie i panowie ostrożnie musimy się wypowiadać, bo ABW będziemy mieć na głowie...

 

Nie no, rozmawiać z nimi można, za to nic nie grozi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj a ja 20 litrów piwa uwarzyłem i jedno wypił kolega, nie zamkną mnie? ;)

 

GROM wpadnie Tobie do domu i zamknie Cię, po czym rozwali całe mieszkanie w poszukiwaniu granatów ;P.

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj a ja 20 litrów piwa uwarzyłem i jedno wypił kolega, nie zamkną mnie? ;)

 

GROM wpadnie Tobie do domu i zamknie Cię, po czym rozwali całe mieszkanie w poszukiwaniu granatów ;P.

 

Spokojnie, GROM na terenie Polski nie może działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.