Jump to content
santa

[Odstąpię] Kapslownica Greta używana

Recommended Posts

Oddam kapslownicę GRETA. Zakapslowałem nią ok. 25 warek. Ostatnio zaczęła mi ciąć szyjki. Poza tym mechanicznie jest sprawna, więc może komuś się przyda. Jeśli nie, to poleci na śmietnik :).

Tylko odbiór osobisty w Gdańsku.

Edited by santa

Chętnie bym przygarną bo potrzebuje głowice ale jestem z Zabrza :(

Może mógł byś ja zapakować w paczkomat dla mnie? 9,90 zl wychodzi wyśle przelewem.

Problem w tym, że nie mam ostatnio czasu jeździć na pocztę, dlatego wygodniej by mi było tego nie robić :).

A może ty przesadzasz?

Kolega santa zaoferował, że odda za free kapslownicę. A mógł nic nie pisać i wyrzucić. Nie każdy ma pocztę obok siebie i nie każdy ma od groma czasu by specjalnie na nią jechać.

Człowiek chce dobrze a tu go jeszcze zjadą.

Nie przesadzasz trochę z tym czasem ??-kolega prosi...

Nie każdy jest studentem albo pracuje w urzędzie od 7 do 15. Jak pojedziesz na projekt informatyczny do klienta albo lać asfalt na obwodnicy Pcimia Dolnego, to zdasz sobie sprawę, że można nie mieć czasu w godzinach pracy poczty (nie mając jej dodatkowo pod bokiem). Warunek odbioru osobistego nie wynika z mojej złośliwości czy lenistwa, zapewniam Cię. Reasumując, oddam, bo mi szkoda wyrzucić, z dwoma "ale" - "okresowo rwący" stan techniczny i towar do odbioru osobistego w centrum Gdańska. Wybacz Maggot, mam nadzieję, że mnie rozumiesz :).

Jasne że rozumiem :) tylko mam małe ale :)

Celowo napisałem że można by "paczkomatem" a nie pocztą polską bo nigdy bym nikogo do niej nie wysłał :P

Paczkomaty są czynne całą dobę, oczywiście jeśli masz gdzieś w okolicy bo jeśli nie to rozumiem i się nie gniewam :)

Jakoś dziwnym trafem nikt nie zakłada że przy okazji odbioru osobistego wypadałoby wpaść ze swoim piwkiem w podzięce... co za czasy ;-(

Nawet jak ktoś przyśle kuriera... to przecież bez piwka... a tak się "nie godzi".

Ale mi zależy tylko na głowicy bo chce zrobić stołową ze statywu wiertarki :)

Jak już będę musiał kupić to kupie młotkową i zamontuje w statywie, a puki co to moja Greta jeszcze działa :D

A co do piwka to oczywiście chętnie bym się za buteleczkę czy dwie wymienił ale niestety do Gdańska się nie wybieram.

Ale mi zależy tylko na głowicy bo chce zrobić stołową ze statywu wiertarki :)

Jak już będę musiał kupić to kupie młotkową i zamontuje w statywie, a póki co to moja Greta jeszcze działa :D

A co do piwka to oczywiście chętnie bym się za buteleczkę czy dwie wymienił ale niestety do Gdańska się nie wybieram.

Zróbmy tak. Jeśli do tego czasu nie znajdzie się chętny na odbiór osobisty :), to bliżej końca miesiąca będę miał więcej czasu, więc postaram się Ci ją wysłać albo wsadzić w jakiś paczkomat.

albo lać asfalt na obwodnicy Pcimia Dolnego

Eeee przeca już od dawna omija się Pcim piękną dwupasmówką;)

Tylko uwaga na czarne Vectry i zielone octavie.

Maggot, wrzuć adres na priva, to Ci wyślę, o ile jesteś jeszcze zainteresowany :).