Skocz do zawartości

Witajcie.


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tutaj i na 'sąsiednim' forum trochę Waszych wpisów poczytałem. Wiedza bardzo się przydała, dzięki za podzielenie się informacjami i w dużej mierze zapałem.

Do tej pory udało się uwarzyć 10 zacieranych piwek, część już zyskała miano 'pijalne' :) reszta musi jeszcze poczekać na degustację.

Jako piwowar czuję się jeszcze trochę niepewnie, lepiej jako foto/i/grafik, choć też nie zawodowo.

Kolejne (zaplanowane już) warki muszą przeczekać wakacyjno-urlopowe wyjazdy, potem, hmm.. 'choroba' będzie (mam nadzieję) owocnie się rozwijać :lol:

 

Pozdrawiam.

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori, tak, ledwo (3-cie) na 'pudle', ale dla mnie to duży sukces i satysfakcja.

Ja bym nie powiedziała, że "ledwo trzecie" konkurencja była naprawdę duża.

Mam nadzieję, że wrzucisz etykiety do naszej galerii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, konkurencja była liczna i mocna. To 'ledwo na pudle' nie miało absolutnie pretensji do miejsca, jak napisałem b mnie cieszy uznanie jury.

Do galerii chętnie, muszę tylko przysiąść i przeskalować do sieciowej prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj rubezahl, no nie mogę uwierzyć ze tak blisko siebie mieszkamy,widzimy się prawie codziennie i nic o sobie nie wiemy.

Ty już 10 :lol:,a ja zatarłem dopiero 1:beer:

Witam siemka musimy się spotkać i pogadać:)

Nio i gratulacje za etykiety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Po chwili... nieobecności, witam znajomych i liczne grono nowych piwowarów.

AS miał prawie dwuletni "urlop". Brak swojego piwa - straszna sprawa, życie trochę ratowały :) Broumovski Opat i Frantiśek z Harrachova.

Świeże słody czekają, drożdże w drodze, może uda się niebawem coś upichcić (a emocje jak przed pierwszym zacieraniem, lol).

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili... nieobecności, witam znajomych i liczne grono nowych piwowarów.

AS miał prawie dwuletni "urlop". Brak swojego piwa - straszna sprawa, życie trochę ratowały :) Broumovski Opat i Frantiśek z Harrachova.

Świeże słody czekają, drożdże w drodze, może uda się niebawem coś upichcić (a emocje jak przed pierwszym zacieraniem, lol).

:okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.