Skocz do zawartości

koszulki piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie koszulki polo to dobre rozwiązanie do tego wystarczyłoby haftowane logo piwo.org na piersi.

Dokładnie. Lepiej zainwestować w haft niż obustronne odklejające się ˝prasowanki˝.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowanie haftowane , mamy w pracy z haftowanym logo i inne z wprasowanką . Prasowane po kilku praniach wyglądają kiepsko , szczególnie czarne. A haftowane logo wygląda jak nowe po 2 latach prania około 3 razy w tygodniu. I koniecznie polo , jeśli nie wszystkie , to do wyboru. Jestem skłonny dopłacić za takie rzeczy i mieć porządną koszulkę na długi czas niż po kilku użyciach zastanawiać się czy jeszcze się nadaje żeby ja założyć ,czy już nie.

 

A opcja z nickiem bardziej by mi pasowała tak jak ktoś pisał wcześniej, na rękawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nic nie umarło...

Chyba jednak czas na reanimację ... :)

@elroy' date=' może jednak potrzebowałeś @weny nie natchnienia :)[/quote']

Potrzebowałbym trochę wolnego czasu :) No na Żywiec to już wiadomo, że się nie wyrobię, więc ciśnienia nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I znowu temat obumarł... więc czując potrzebę wskrzeszam go ...

Wiem że jesteś na pewno zagoniony robotą i innymi sprawami drogi elroyu , ale i tak będę męczył o te koszulki. Ludzie zaczynają już urlopy i fajnie by było się reklamować w różnych częściach kraju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu temat obumarł... więc czując potrzebę wskrzeszam go ...

Wiem że jesteś na pewno zagoniony robotą i innymi sprawami drogi elroyu , ale i tak będę męczył o te koszulki. Ludzie zaczynają już urlopy i fajnie by było się reklamować w różnych częściach kraju ;)

Zapomnij o temacie do jesieni. Ludzie są na urlopach, nie ma sensu teraz robić takiej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu temat obumarł... więc czując potrzebę wskrzeszam go ...

Wiem że jesteś na pewno zagoniony robotą i innymi sprawami

To nawet nie o to chodzi, tylko o ciekawy pomysł (jak pisałem - mam kilka. Może bardziej zamysły). Może jest ktoś, kto umiałby fajnie z odręcznych bazgrołów przenieść to na wektory ? Akurat na czas powakacyjny byłoby gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.