Skocz do zawartości

koszulki piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się może wypowiem w tej kwestii... Mój brat zajmuje się robieniem koszulek z indywidualnymi wzorami (tylko w najprostszej technologii - tzw folia nagrzewalna) za koszulkę w jednym kolorze bierze 39-45 pln (w zależności od rozmiaru nadruku)+ koszt przesyłki.

Co prawda elroy nie podał technologi nadruku (albo przegapiłem :lol:), ale 6 kolorów wskazuje na proszkowanie, albo jeszcze lepszą technologię.

 

Cena IMHO całkiem rozsądna.

Cena jest na prawdę dobra, przy tak małej ilości jak nasza i tej jakości bawełny. :ble: Szczerze mówiąc nie pytałem o technologię. Dopytam i napiszę :D

 

Tak czy inaczej biorę się w weekend za nowe wzory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

No i co słychać w temacie?

 

Myślę, że w związku z nagrywaniem spotu warto byłoby zrobić koszulkę z napisem "jestem piwowarem domowym...". Widziałbym to jako biały napis na czarnej koszulce, taki jak na czołówce klipu. Do tego na plecach logo "piwo.org".

 

Aha no i jestem za jak najszybszą realizacją koszulek limited edition "Browar to nie apteka". Potrzebuję do nagrania klipu. :)

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wtrącę i ja swoje kilka groszy do tematu, a mianowicie:

Gość prowadzący działalność po sąsiedzku (mała poligrafia, sitodruk) również wykonuje tego typu zlecenia i na moje pytanie o koszt takiej zabawy to wycenił około 30 zł. Koszulki grubsze o gramaturze

190g. Pytałem również o trwłość nadruku to jest taka jak koszulki. Dostępne są koszulki do 4XL.

Jedyna bariera to min. 50 szt. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Spokojnie i pomału. Jak będzie to będzie wiadomo.

Choć Bracka giełda tuż' date=' tuż.[/quote']

Mam dopiero dwa projekciki i takie urwanie głowy, że nie mam kiedy załadować :smilies:

Wydaje mi się,że każdy to ma, przynajmniej ja mam. Doszedłem do wniosku że im człowiek więcej ma tym więcej czasu potrzebuje. Dlatego ostatnio pozbywam się co mam by mieć już coś za sobą.

Nie mniej koszulkę chcę mieć (i tak pierze automat) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybaczcie, że projekt zamarł - jak kilka osób wie, jestem ostatnio całkowicie zarobiony i sprawy portalowe musiały odejść na drugi plan ;)

Nie mniej jednak, październik to ostateczna data wypuszczenia w świat koszulek.

Wybaczcie poślizgi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.