Skocz do zawartości

koszulki piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

A w czym problem? Dostawca czy projekt?

Fajny projekt. Co wymyślę, to mi się nie podoba a ludzie nie w temacie nie czują blues...

 

ps: wynika to też z faktu, że moje myśli zajęte są pewnym dość innowacyjnym na rynku polskim projekcie dla naszego serwisu. Będę informował na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co byś powiedzial o najprostszej formie z możliwych. Według możliwości technicznych. Albo same logo na plecach i z przodu mini logo. Albo logo i nick. Pierwsza seria przecież nie musi być idealna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zapytam inaczej - czy na forum jest ktoś, to posługuje się biegle Corelem (ew innym softem do grafiki wektorowej) i jest w stanie z papieru przenieść na wersję cyfrową projekt ?

To nie jest tak, że próżnowałem. Pomysł jest i to uważam fajny, ale bez sensownego, czującego klimat grafika nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy, że mój młodszy brat mógłby nam to zrobić szybko i dokładnie - swojego czasu (jak już pisałem) zajmował się projektowaniem koszulek :)

 

potwierdzę dzisiaj czy będzie miał czas i dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A może zapytam inaczej - czy na forum jest ktoś, to posługuje się biegle Corelem (ew innym softem do grafiki wektorowej) i jest w stanie z papieru przenieść na wersję cyfrową projekt ?

To nie jest tak, że próżnowałem. Pomysł jest i to uważam fajny, ale bez sensownego, czującego klimat grafika nie wypali.

może ja mogłabym pomóc? co nieco w corelu robię ;-).

pozdrawiam - janczowa połowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Może tak odświeżymy temat koszulek?

Wraz z rodzicami zajmuję się sprzedażą koszulek i innych gadżetów z haftem :)

 

Mogę zaproponować wykonanie koszulek forumowych właśnie z haftem.

Orientacyjne średnie ceny koszulek dla innych for.

-t-shirt - 28zł

-polo - 40zł

Do tego trzeba oczywiście doliczyć jeszcze koszt wysyłki.

Kolorów jest dostępnych kilkanaście - wersja damska i męska.

Odzież jest marki STEDMAN.

Cena zależy oczywiście od rozmiaru haftu i ilości zamówionych sztuk. Jeśli admin zdecydowałby się na zamówienie jakiejś części na górkę i sprzedaż przez sklep, cena na pewno będzie niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Na razie nie zajmuję się tym i w tym roku kalendarzowym do sprzedaży ich nie będzie.

Roczek jakoś minął i może byśmy coś ruszyli w temacie koszulek bo lato się zbliża :beer: i można klatę wypiąć z napisem www.piwo.org a na plecach nazwa browaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie zajmuję się tym i w tym roku kalendarzowym do sprzedaży ich nie będzie.

Roczek jakoś minął i może byśmy coś ruszyli w temacie koszulek bo lato się zbliża :beer: i można klatę wypiąć z napisem www.piwo.org a na plecach nazwa browaru :)

I kolejne wakacje na morzem będę reklamować browar.biz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie zajmuję się tym i w tym roku kalendarzowym do sprzedaży ich nie będzie.

Roczek jakoś minął i może byśmy coś ruszyli w temacie koszulek bo lato się zbliża :beer: i można klatę wypiąć z napisem www.piwo.org a na plecach nazwa browaru :)

Odwrotnie - z przodu nazwa, żeby wiadomo było z kim gadam, a z tyłu piwo.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie zajmuję się tym i w tym roku kalendarzowym do sprzedaży ich nie będzie.

Roczek jakoś minął i może byśmy coś ruszyli w temacie koszulek bo lato się zbliża :beer: i można klatę wypiąć z napisem www.piwo.org a na plecach nazwa browaru :)

Odwrotnie - z przodu nazwa' date=' żeby wiadomo było z kim gadam, a z tyłu piwo.org[/quote']

a mi tam jeden pies byle była koszulka piwo.org :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ognia :)

 

1. Co z przodu ?

2. Co z tyłu ?

3. Jakiś element graficzny ?

4. Jeden kolor, czy więcej ?

Ja to w ogóle bym sugerował oprócz koszulki piwo.org, koszulkę "browar to nie apteka". :beer: A na niej przekreślony Eskulap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję projekt prosty ale z klasą (podobny do tego od pablo powyżej):

Na lewej piersi niewielki nadruk "piwo.org z logo", a z tyłu jakąś piwowarską sentencję np " browar to nie apteka" albo " no hops no glory" - coś w ten deseń. Wtedy koszulki mogły by być jedno kolorowe.

Edytowane przez Kamil_s1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za małym logo na piersi i nickiem pod spodem a z tyłu sentencja. Fajne jest "No hops no glory". Może jak zbierzemy kilka pomysłów to zrobimy po prostu ankietę?

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko, że takie spersonalizowane koszuli z nickiem/nazwą browaru to może być zbyt problematyczne w organizacji, bo tylko jeden wzór by przypadał na jedną koszulkę. A więc ile koszulek tyle wzorów do producenta by było trzeba wysłać.

Koszulki uniwersalne można powielać wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.