Skocz do zawartości

koszulki piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

INFORMACJE NA TEMAT ZAMÓWIEŃ KOSZULEK PIWO.ORG

piwoorgfinal.jpg

 

tabelarozmiarow.jpg

 

1. Dostępne rozmiary: S,M,L,XL,XXL,XXXL - męskie , oraz damskie XS,S,M,L,XL,XXL Fason męski, fason damski

2. Materiał : singiel, gramatura: 180 g/m2, 100% bawełna czesana, polska szwalnia!

4. Wzór 6 kolorów, duże logo 27-28 cm http://www.piwo.org/img/site/piwo.org.logo.curves.v9-2.jpg (bez elementów tła i koloru szarego)

3. Kolor koszulki : biały

4. Koszt koszulki niezależnie od rozmiaru: 38zł + wysyłka Pocztą przesyłką ekonomiczną 7zł. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abym wysłał więcej w jedno miejsce i lokalnie je wtedy rozdzielicie.

 

Sposób zamówienia

 

Zamówienia będą przyjmowane od 15 lipca do 10 sierpnia. Jest czas urlopowy, stąd dłuższy okres zbierania zamówień. 12 sierpnia wyślę podsumowanie, a 13-14 koszulki pójdą do produkcji. Około 25 sierpnia koszyki będą wysyłane. Daty są więc stałe i nie modyfikowalne.

 

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem koszulki należy:

 

1. Wypełnić formularz http://www.piwo.org/zamowienie.txt

2. Wysłać go na adres koszulki@piwo.org

3. Zrealizować przelew na konto z formularza (pilnowaniem porządku zajmuje się Aneta)

3. Każdy mail będzie potwierdzany, że dotarł cały i zdrowy.

 

W związku z tym, że koszulki muszę zapłacić z góry dlatego proszę o przedpłaty. Do zamówienia pójdzie po prostu konkretna ilość + lekki zapas i nie zostanę z dużą nadwyżką :) Pozwoli nam w przyszłości na powtórzenie akcji z mniejszą ceną za koszulkę.

Na każdą koszulkę otrzymacie oczywiście dowód zakupu w postaci paragonu/faktury.

 

W razie pytań piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Koszt koszulki niezależnie od rozmiaru: 38zł + wysyłka Pocztą przesyłką ekonomiczną 7zł. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abym wysłał więcej w jedno miejsce i lokalnie je wtedy rozdzielicie.

No właśnie. 38zł + 7zł to sporo, bo 45zł. Jak w tym momencie wygląda sprawa z koszulkami z hasłem itd. Niestety w cenie niemal 5 dych za koszulkę, nie skuszę się na więcej niż jedną. A napaliłem się na BTNA. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że jak ta edycja zakończy się klapą, to pewnie innych nie będzie. No i po prostu rozdarty jestem.

Ta obecna koszulka, poza tym, że w full colorze, to raczej taka zwykła jest. A ja za tę cenę bym wolał taką super koszulkę, nawet jakby miała być z 5zł droższa. No chyba, że to nie skończyłoby się na 5zł.

Jest jeszcze trochę czasu, może można to jakoś przedyskutować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu mamy dużo, a nawet bardzo dużo, więc możemy dyskutować :) Słuchajcie - koszulka może być z dowolnym hasłem, sęk w tym, że musi to być takie, które spasuje co najmniej 30-40 osobom. Jak na razie chyba nie padło żadne, na które wszyscy by przystali :)

 

Pomijam oczywiście BTNA :)

 

Żeby zejść z kosztów, musimy obciąć kolory. Przygotuję nowy projekt. Mniejsze logo na piersi (2 kolory ?) + nick

 

Piszcie proszę, co uważacie, bo bez tego nic nie wyjdzie !

 

@pieron - chodzi o rozmiarówki ? XXL niestety największe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że cena trochę za wysoka i za dużo kolorów z przodu. Dla mnie nadruk może być nawet jednobarwny - np. czarna koszulka, biały nadruk.

No to ja pierwszy zapodam hasło na tył koszulki (przód to pewnie logo piwo.org):

 

"Piwowar Domowy :beer:"

 

Może być z kufelkiem na końcu lub bez.

albo lepiej:

 

"I Ty możesz zostać Piwowarem Domowym" oraz ewentualnie wizerunek Wuja Sama z palcem, ale to już chyba przekroczyłoby budżet :)

Edytowane przez 2artur2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie weznę' date=' bo nie będę się uciskał, ale to rozumiem, wszak trochę duży jestem :)[/quote']

W XXXL nie wejdziesz? :/

@pieron - chodzi o rozmiarówki ? XXL niestety największe.

Przepraszam, ale jak podałeś post to widziałem tylko Xl. Jak jest xxxl to biorę, 2xl trochę małe jak na mnie.

Jestem za taką koszulką, jak najbardziej, może być full kolor i naprawdę przydało by się nick z przodu, nie z tyłu, bo nie będziemy się poznawać o\po tyle. :).

Jak znajdziesz jedną 3xl to biorę :) co by nie było. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też musiałaby być XXXL no i taką zamówię. Jeżeli chodzi dodatkowe napisy z tyłu ja się dostosuję do reszty chętnych - oczywiście polskie napisy. Uważam, że z przodu logo i nick to dobry pomysł. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus do tego ew. na plecach tak jak zaproponował 2artur2.

Wyjdzie nam duży koszt. Tzn wrócimy do punktu wyjścia.

OK' date=' może być bez tego "plus". Czyli:

Mniejsze logo na piersi (2 kolory ?) + nick

I wystarczy. :)

 

Edit: Elroy, a czemu tylko białe? :)

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu mamy dużo, a nawet bardzo dużo, więc możemy dyskutować :ble: Słuchajcie - koszulka może być z dowolnym hasłem, sęk w tym, że musi to być takie, które spasuje co najmniej 30-40 osobom. Jak na razie chyba nie padło żadne, na które wszyscy by przystali :lol:

Problem polega chyba na tym, że zbyt mało osób w ogóle się wypowiada na ten temat. Może trzeba zrobić jakąś ankietę, jakim wzorem jesteś zainteresowany.

 

Po drugie ja nie uważam, że 38zł jest ceną nie do przyjęcia, ale wolałbym za to super koszulkę z zadziornym hasłem, niż po prostu koszulkę z logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem zdania, że 38 zł to trochę drogo. Wolałbym mniejsze i może jednobarwne logo oraz hasło "PIWOWAR DARKO" . Do tego ewentualnie "warzenie wciąga" (bo rzeczywiście wciąga :ble:) Nie odpowiada mi wersja z apteką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę coś mieć to koszty jakoś przełykam. Dla mnie najważniejsze, aby było gustowne i ładne.

Ciekawe wzory - jeżeli jest możliwość wyboru to dobrze.

Kolory do wyboru to również dobra propozycja. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem zdania, że 38 zł to trochę drogo.

To ja się może wypowiem w tej kwestii... Mój brat zajmuje się robieniem koszulek z indywidualnymi wzorami (tylko w najprostszej technologii - tzw folia nagrzewalna) za koszulkę w jednym kolorze bierze 39-45 pln (w zależności od rozmiaru nadruku)+ koszt przesyłki.

Co prawda elroy nie podał technologi nadruku (albo przegapiłem :lol:), ale 6 kolorów wskazuje na proszkowanie, albo jeszcze lepszą technologię.

 

Cena IMHO całkiem rozsądna.

 

Co do logo - mi się najbardziej podoba wersja podstawowa może z ewentualnym dodatkiem nicka/Imienia i Nazwiska.

Druga opcja to 2 kolory na logo Piwo.org małe z boku oraz nick i podpis Piwowar.

 

opcja 3 - tak robiliśmy na jedną imprezę klasową:

na przodzie Nick lub Imię i nazwisko oraz wybrany z 2-3 opcji podpis (Piwowar, Główny Piwowar, Piwowarka ) - w jednym kolorze - sugeruję w kolorze zieleni z loga Piwo.org

Na lewym ramieniu małe 2-3 kolorowe logo Piwo.org

opcja dodatkowa - zapewne mocno podnosząca koszty - logo Piwo.org na plecach

 

Elroy -możesz podać, bo nie znalazłem jednak, jaka technologia nadruku?

 

 

p.s. ja i tak kupię - niezależnie co to będzie :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.