Skocz do zawartości

koszulki piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Już za kilka dni zaczynam z bardzo fajną firmą reklamową realizację koszulek piwo.org

 

Kilka szczegółów:

- koszulki będą w rozmiarach S,M,L,XL

- pochodzą z polskiej tkalni (żadna chińszczyzna), jakość jest bardzo dobra - testowałem na sobie :)

- cena będzie oscylowała na poziomie 30zł

- logo z napisem około 15cm, na piersiach - wzór podam za kilka dni (padł mi laptop :smilies: )

Koszuli będą w poniższych wzorach (kolor uzgodnimy)

 

koszulkit.jpg

 

Proszę w tym wątku wpisywać wszelakie uwagi w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- logo z napisem około 15cm, na piersiach - wzór podam za kilka dni (padł mi laptop :) )

ostatnio startowałem w Grodziskim półmaratonie mając na sobie koszulkę browarbizową o pszenicy , jako że były 3 pętle to prawie wszyscy czytali ten napis 2 razy :rolleyes:

Dlatego myślę że napis powinien być też do wyboru na plecach ( mam zamiar wystarować w tym roku jeszcze w 2 biegach i mogę poreklamować piwo.org za darmo ) :smilies:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze koszulka "Browar to nie apteka"

No dobra dobra :) Będzie wersja limitowana :smilies:

Tak jak mówiłem w Żywcu, proponuję przekreślonego Eskulapa i napis

Browar

to nie

apteka

 

PS: a jakie będzie logo, takie jak na stronie głównej, czyli z płomieniem? Czy sam napis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu browar to nie apteka a z tyłu piwo.org albo odwrotnie :smilies:

Popieram. O tej Pani w czerwonej koszulce nie mogę teraz pisać bo Żona za mną stoi!!!

Aha jeszce jedno czy nie za mało tych XXXXL. W propozycji było tylko jedno X. Zdarza się, że mi wystarczy XL.

KFP 2009 miałem XXL i jest super więc moje zamówienie jest XXL - jakby to powiedział jeden taki z TV - ostatecznie.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszcze jedno bardzo istotne wg mnie. Napisy czy loga nie mogą zajmować zdyt dużej powierzchni. Wtedy koszulka staje się mało przewiewna wręcz nie przepuszczająca powietrza. Na dni ciepłe do wyjśnia się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie będzie logo, takie jak na stronie głównej, czyli z płomieniem? Czy sam napis?

Logo będzie całe (jak to kiedyś ktoś napisał - "z ogniskiem"), czyli inaczej mówiąc fullcolor :smilies:

Na moim martwym laptopie jest wstępny projekt, ale się na razie tam nie dostanę.

 

jest super więc moje zamówienie jest XXL

Rozmiary będziemy ustalać razem , jak klepniemy projekt i kolorystykę. Oczywiście to nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można dorzucić swoje 3 grosze, widziałbym to tak.

Przód prawa strona przekreślon Eskulapa i napis

Browar

to nie

apteka

według Kopyra

a na plecach większe logo z ogniskiem.

Przy okazji pytanko czy w przyszłości będą wersje polo ?

Edytowane przez totislaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu "Browar to nie apteka"

a z tyłu "Filtracja to kastracja"

 

www.piwo.org gdzieś na uboczu :smilies:

 

EDIT: piszę się na rozmiar L. Jakkolwiek będzie wyglądał nadruk:)

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a może od razu zrobimy 2 wzory, żeby dwa razy nie chodzić. Proponował bym jakieś uniwersalne hasło w stylu:

- Nawarzyłem sobie piwa (trochę problem, bo dori potrzebowałaby wersję "Nawarzyłam sobie piwa")

- Nawarz sobie piwa (to trochę drewniane),

- Piję piwo, które warzę lub Piję piwo, które nawarzyłem

 

Może macie jakieś inne fajne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie teksty to będą trochę na poziomie koszulek dla młodzieży w stylu "Piwo to moje paliwo" czy "To piwo wyhodowało ten brzuch". Wolałbym zostać przy aptece, a właściwie jej braku :smilies:

Tylko, dla zupełnego laika slogany "Browar to nie apteka", czy "Filtracja to kastracja" są zupełnie niezrozumiałe. Każdy głupi wie, że browar to nie apteka, a tłumaczyć wszystkim o co chodzi z filtracją... mordęga. Wg. mnie na koszulce powinno być www.piwo.org, ognisko, i jakiś napis w stylu "piwowarstwo domowe", czy "homebrewing", a najlepiej oba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej według mnie, ale najmniej realnie to napis dla każdego z jednej strony z logo piwo.org, z drugiej nazwa browaru domowego.

 

Wracając do realnych pomysłów to może jakaś grafika związana z piwem, albo piwowarstwem? Popatrzcie na logohttp://www.irishcraftbrewer.com/ikonograficzny zapis surowców. Mi ten motyw strasznie się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie teksty to będą trochę na poziomie koszulek dla młodzieży w stylu "Piwo to moje paliwo" czy "To piwo wyhodowało ten brzuch". Wolałbym zostać przy aptece, a właściwie jej braku :smilies:

Apteka to pewnik, ale pomyślałem, że można by zrobić od razu drugą bardziej "mainstreamową" koszulkę. Zainspirowałem się hasłami z USA "I drink, what I brew". Słuchajcie a może hasło "Piwowar inside". :) albo na plecach napis PIWOWAR DOMOWY, na zasadzie napisów OCHRONA, CBA, itd. albo GŁÓWNY PIWOWAR.

 

Jakby się dało nazwę browaru to byłoby super.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.