Skocz do zawartości

IV Mikołajkowy Konkurs Piw Domowych


ART200

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi zaprosić wszystkich piwowarów na IV Mikołajkowy Konkurs Piw Domowych.

 

Konkurs jest organizowany przez Małopolski Oddział Terenowy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.

 

IV Mikołajkowy Konkurs Piw Domowych

 

6.grudzień 2014r.

 

Strefa Piwa Pub

Kraków ul Józefa 6

 

Kategorie konkursowe:

 

Kategoria 1: Świąteczne ALE – Gęstość początkowa: 12 i więcej °Blg

 

Kategoria 2: Strong Scotch Ale (Wee Heavy) – Kategoria BJCP – 9E. Gęstość początkowa: 17.1 -32.2°Blg

 

Kategoria 3: English Barleywine – Kategoria BJCP – 19B. Gęstość początkowa: 19.3 – 28.1°Blg

 

Piwa należy dostarczyć do 22 listopada 2014r.

Regulamin konkurs-mikolajkowy.pdf

IV MIKOŁAJKOWY KONKURS PIW DOMOWYCH-formularz zgłoszeniowy.pdf

Świąteczne ALE.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja wysłałem na adres z regulaminu i w podglądzie przesyłki widzę ,że od 2 dni zatrzymała się w sortowni w Krakowie. Mam obawy ,że dotrze na czas ( choć wysłana w poniedziałek paczką 24h )

Nie chcę krakać, ale jak w moim przypadku paczka utknęła na 2 dni w sortowni, to okazało się, że paczka została uszkodzona przez kuriera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać, ale jak w moim przypadku paczka utknęła na 2 dni w sortowni, to okazało się, że paczka została uszkodzona przez kuriera :(

 

Moja była opisana i opłacona jako szkło i ostrożnie ,więc powinni się jak z jajkiem obchodzić. Wysyłam tygodniowo ok 50 przesyłek i 99% przesyłek jest w czasie 24-48h już doręczona lub na poczcie docelowej. Właśnie dowiedziałem się na mojej poczcie ,że muszę cierpliwie czekać ,bo ona nic nie poradzi ,bo cytuje : "W Krakowskim oddziale pracują same buraki. Nic nie można z nimi ustalić nawet jak cudem uda się do nich dodzwonić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiła do Bochni ( po 2 dniach w Krakowie ),więc jest szansa ,że jutro będzie doręczona.

 

Edit.

Po 5 dniach w końcu paczka została dostarczona . Paczka 24h .

Edytowane przez zywiec79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne ,że dotarło . Mam tylko nadzieję ,że 5 dniowa podróż nie wpłynie negatywnie na piwo.

I z tego co wiem to żaden pech . Tak pracuje się w Węźle Ekspedycyjno-Rozdzielczym Poczty Polskiej w Krakowie.

Pozazdrościć :D:P

Edytowane przez zywiec79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne ,że dotarło . Mam tylko nadzieję ,że 5 dniowa podróż nie wpłynie negatywnie na piwo.

I z tego co wiem to żaden pech . Tak pracuje się w Węźle Ekspedycyjno-Rozdzielczym Poczty Polskiej w Krakowie.

Pozazdrościć :D:P

 

Paczka dotarła cała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ciężkich kategorii frekwencja dopisała. Mamy 22 piwa Świąteczne, 13 Barleywine oraz 9 We Heavy Eliminacje już za tydzień.

Każdy z uczestników powinien otrzymać maila z informacją że paczka dotarła. Jeśli ktoś wysłał piwo a nie otrzymał wiadomości proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarło do nas sporo piw oto podsumowanie:

 

W kategorii Świąteczne Ale mamy aż 24 piwa

W kategorii Wee Heavy 9

W kategorii Barleywine 14

 

Z przyczyn technicznych eliminacje zostają przełożone na poniedziałek 1 grudnia

 

Eliminacje odbędą się w kategorii Świąteczne Ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla laureatów IV MKPD czekają nagrody

 

I Miejsce (wszystkie kategorie):

 

- Bon o wartości 200zł (Piwniczka.org)

- Bon o wartości 75 zł (Regionalne Alkohole)

- Voucher o wartości 50 zł (Alembik.pl)

- Roczne konto premium w serwisie Browar.biz ze zniżką w sklepie Centrumpiwowarstwa.pl od 3% do 15% (CentrumPiwowarstwa.pl)

- 10% kupon rabatowy (Esencja Smaku)

 

Ponadto w kategorii Świąteczne Ale zwycięzca otrzyma refraktometr (Piwopiweczko.pl)

 

Dla zwycięzcy w kategorii English Barleywine - chłodnica zanurzeniowa (Bromania.pl)

 

Dla zwycięzcy w kategorii Strong Scotch Ale - mieszadło magnetyczne

 

Dla zwycięzcy w kategorii Świąteczne Ale - mieszadło piwowarskie

 

Dodatkowo piwo które uzyska najwięcej punktów Pojemnik fermentacyjny (Domowybrowarek.pl)

 

II Miejsce (wszystkie kategorie):

 

- Bon o wartości 150zł (piwniczka.org)

- Bon o wartości 50zł ((Regionalne Alkohole)

- Voucher o wartości 30zł (Alembik.pl)

- Półroczne konto premium w serwisie Browar.biz ze zniżką w sklepie Centrumpiwowarstwa.pl od 3% do 15% CentrumPiwowarstwa.pl)

 

III Miejsce (wszystkie kategorie):

 

- Bon o wartości 100zł (Piwniczka.org)

- Bon o wartości 25zł (Regionalne Alkohole)

- Voucher o wartości 20zł (Alembik.pl)

- Kwartalne konto premium w serwisie Browar.biz ze zniżką w sklepie Centrumpiwowarstwa.pl od 3% do 15% (CentrumPiwowarstwa.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.