Jump to content
jamwnukers

[Ogłosznie] Wspólny wyjazd autokarem na Festiwal Birofilia

Recommended Posts

Cześć

Informacja głównie dla ludzi z okolic Warszawy.

Wraz ze znajomymi wybieram się na Fesiwal Birofilia. Jako, że z nas wygodne bestyje, a do tego chcemy z Żywca wywieśc sporo piwa na później, to planowaliśmy wynająć busa. Nie chcieliśmy się bawić w pociąg czy autobus, tylko bespośrednio z Warszawy pojechać do Żywca, a potem bezpiecznie i radośnie wrócić do Warszawy.

Jest nas osiem osób. Na początku planowaliśmy wynająć 9 osobowego busika, ale, ale przerosły nasz oczekiwania finansowe stawiane przez firmy transportowe.

Wpadliśmy więc na pomyśl, aby wynająć coś większego i razem z innymi pojechać do Żywca. W takim wesołym autobusie.

Założenia cenowe były takie, żeby maksymalna cena na jednostkę w dwie strony wynosiła 140 zł - dlaczego? A no tyle kosztowałby bilet normalny TLK Warszawa - Bielsko Biała - Warszawa (60zł x 2) plus dojazd jakimś busikiem z BB do Żywca (pewnie około 20 zł) - łącznie 140 zł. Jak już pisałem wolimy zapłacić nawet 140 zł i nie tułać się pociągiem lub innymi środkami transportu z plecakami i kartonami z piwem.

Dlatego jeśli, jak my, ktoś chce wygodnie i bezpiecznie dotrzeć do Żywca, to zbieramy zgłoszenia.

Acha, chcemy wyjechać 19.06 (czwartek) i wrócić 22.06 (niedziela).

Najtaniej wyjdzie jeśli zbierzemy się w 34 osoby (około 117zł od łebka).

Jeśli ktoś ma lepszy pomysł na transport Waw - Żywiec - Waw to niech się podzieli. Może zmienimy zdanie :-)

Pozdrawiam Marek

Witam .Tak się składa, że prowadzę z mężem działalność przewozową i posiadamy w swojej ofercie takiego busa na 34+1osób [iveco-Mago]Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na pw

Pozdrawiam

Moja mała sugestia. Skoro do Żywca z Wwy to pewnie S7 większość drogi będzie, a skoro tak to i osoby z miejscowości na tej trasie mogłyby się łapać :) np Radom, Kielce i okolice :)

Jeśli tak to ja się chętnie piszę na to.

Szczerze, nie wiem jak kierowca będzie jechał.

Powiem, że wysłałem kilkadziesiąt zapytań do firm i mam różne wyceny na różnej pojemności autokary.

Powiedzmy, że zgłoszenia będę zbierał do 7-9 marca (z możliwością przedłużenia) i zobaczę ile osób jest chętnych, wtedy dokładnie będę kontaktował się z firmą która zaproponowała najmniejszą stawkę oraz odpowiedni autokar.

Ten temat został napisany w celu zorientowania się ile osób byłby zainteresowanych takim transportem na Żywiec.

Może dodam, że ogólna kwota za transport jest sumą:

- ceny wynajęcia autokaru z kierowcą,

- zapłatą za nocleg kierowcy, oraz

- zapłatą za wyżywienie kierowcy...

... co w dalszym ciągu powinno wynosić nie więcej niż 140 zł w dwie strony.

Oczywiście jestem bardzo kontent z pierwszego zgłoszenia się!

Pozdrawiam

Byłbym mocno zainteresowany takim transportem, zapisz mnie na listę :)

BTW najkrótsza trasa to S8 + krajowa 1.

Edited by gwzd

Jako że raczej będę musiał w piątek iść do pracy to pewnie pojadę w piątek, ale w drogę powrotną bym się chętnie zabrał.

Jako że raczej będę musiał w piątek iść do pracy to pewnie pojadę w piątek, ale w drogę powrotną bym się chętnie zabrał.

A urlopu nie przewidujesz? Z tego co wiem to festiwal jest z piątku na sobotę.

Czyli narazie chętni to koledzy:

- Serpiente

- gwzd

Czekamy na następnych.

Edited by jamwnukers

Witam,

Jestem mocno zainteresowany wspólnym wyjazdem.

Nie wiem jeszcze jak wyjdzie w pracy, ale będę mocno lobbował o wolne już od 19.

Czy ktoś już rozmyślał o ewentualnej godzinie wyjazdu?

Witam,

Jestem mocno zainteresowany wspólnym wyjazdem.

Nie wiem jeszcze jak wyjdzie w pracy, ale będę mocno lobbował o wolne już od 19.

Czy ktoś już rozmyślał o ewentualnej godzinie wyjazdu?

My chcieliśmy tak jechać, żeby jeszcze wieczorem w Żywcu zaliczyć jakieś piwko, ale jak będzie sporo osób to zrobimy jakieś głosowanie co do godziny wyjazdu i powrotu.

Koledzy jestem zainteresowany. Czy ktoś z Was ma jakieś sprawdzone pomysły na noclegi?

Ja z moją LP oraz brat z jego LP śpimy w schronisku młodzieżowym na ulicy kolejowej w Żywcu, płacimy 35-40 zł za osobodobę (dokładnie nie pamiętam). Znajomi na jakiejś kwaterze prywatnej za 50 zł.

- Serpiente

- gwzd

- Tweedman

- Kamot1

12 osób. Żeby się opłacało musi jechać co najmniej 24 osoby. Namawiajcie znajomych!

Ja jak co roku nocuję w Banderozie - jakieś 500m. od runku... Koszt 40 zł od osoby

Rozumiem że do końca tyg.trzeba się zadeklarować - kiedy będzie wiadomo czy zebraliśmy komplet i jaki jest ost.koszt?

Piszę się na to! :)

a wyjazd w czw. wieczorem rozumiem?

edycja: sam sobie odpowiedziałem - czwartek to Boże Ciało :)

Edited by Belze

Rozumiem że do końca tyg.trzeba się zadeklarować - kiedy będzie wiadomo czy zebraliśmy komplet i jaki jest ost.koszt?

Myślałem, że dużo ludzi z okolic Wawy będzie chciało pisać się na taki transport, ale się przeliczyłem. Zgłoszenie narazie nie będą miały terminu końcowego. Jak zbierze się pewna ilość osób, które chcą wspólnie jechać to wtedy rozpocznę negocjacje ceny za wynajem, tak, żeby się nam opłacało.

- Serpiente

- gwzd

- Tweedman

- Kamot1

- Belze

13 osób.

przepraszam że tak pytam po czasie- są wolne miejsca?

Są i to dużo!! Tak naprawdę to nie przekroczyliśmy jeszcze ilości osób, gdzie opłacałoby się wynająć autobus.

Powyżej 9 osób to już autobus ,a tu widzę ,ze już masz 13.[może ponawiaj częściej temat to więcej osób przeczyta o tej imprezie?]

I jak nam to idzie? Ktoś się jeszcze zgłosił?

Przepraszam, że dawno się nie odzywałem, ale nie zaglądałem na forum i trochę nie miałem czasu.

A więc w przyszłym tygodniu będę się dowiadywać i załatwiać sprawy z autokarem.

Wszystkiego czego się dowiem, będę opisywać w tym temacie.

Pozdrawiam

Ok, jeśli wszyscy który chcieli jechać dalej chcą, to łącznie jest 20 osób.

Po weekendzie będę szukał najtańszego przewoźnika.

Pozdrawiam

Jako, że cały czas zgłaszają się osoby, to trochę opóźniłem zamawianie autobusu. W tym tygodniu sprawa musi się wyjaśnić. Podam jakim autobusem będziemy jechać i ile wynosi koszt całkowity wyjazdu.

Ostatnie zgłoszenie, na razie jest 8 osób z forum:

- Serpiente

- gwzd

- Tweedman

- Kamot1

- Belze

- ponury fermentaThor +1

- Swiaderny

plus 8 moich znajomych.

Proszę abyście potwierdzili jak najszybciej ( do jutra się da?) to że jedziecie. Nie chciałbym zbierać całych wpłat na swoje konto, ponieważ mnie nie znacie, ale jakieś zaliczki będą potrzebne. Ja będę mieć pewność, że nie zrezygnujecie w ostatniej chwili, a wy, że gdyby coś nie wypaliło możecie przyjechać do mnie i postraszyć (dam wam moje dane do przelewu).

Od jednego działacza PSPD wiem, że jest również około 8 osób chętnych, jednak nie mam w ogóle z nimi kontaktu.

Jeśli będzie to autokar 20 osobowy to koszt będzie największy z możliwych - około 140 zł. Wchodzi w przejazd Waw-Żyw-Waw, noclegi i wyżywienie dla kierowcy.

Także, potwierdzajcie swoje zgłoszenia. A jeśli ktoś jest chętny jeszcze dołączyć do naszej wesołej kompaniji to zapraszam.

Pozdrawiam.

Edited by jamwnukers

Zgłosiło się:

- 8 osób ode mnie

-ponury fermentaThor

-Belze

- na 50% -Swiderny

nieodpowiedział:

- Kamot1

Czyli jest 10 pewnych osób. Ciężko będzie zorganizować coś do 140zł.

Wszystko wyjaśni się po piątku.

Edited by jamwnukers

Witam, Znalazłem autobus najmniejszy jaki by nam pasował. To 17 osobowy mikrobus. Cena 2500 brutto plus około 300 na wyżywienie i nocleg dla kierowcy. Wychodzi 165 zł od osoby.

Jest 10 pewnych osób. Jeśli do wtorku nie zgłosi się 7 poszukiwanych chętnych, sprawa mimo moich chęci upadnie.

Pozdrawiam