Skocz do zawartości

Podział na początkujących i zaawansowanych i inne offtopy


rysiek103

Rekomendowane odpowiedzi

Aż przysiadłem z wrażenia. Określać poziom wiedzy po liczbie warek... A jak to sprawdzić? Komisyjnie? Nie to musiał być żart.

Dopóki nie wymyślą jak komuś sieknąć linijką po łapach przez internet, nie ma możliwości okrzesania różnorodności ludzkiej osobowości.

I tu wracamy do mojego pomysłu z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój lepiej to w żart obrócić i zakończyć ten temat. Powiem coś głośno:

 

PIWOWARSTWO MA ŁĄCZYĆ LUDZI, A NIE DZIELIĆ ICH!!!

 

Mamy to na co dzień w mediach, a nasze hobby ma być odskocznią od tego więc proponuje napić się dobrego piwka i się uspokoić :):beer:

 

No i mniej więcej coś takiego napisałem parę postów wyżej .

 

Pełna zgoda Undeath .

 

Bo za chwilę będzie dział dla wysokich i niskich , grubych i chudych , obrzezanych i nie . Luuudzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że niektórych denerwuje zadawanie po raz setny tych samych pytań przez nowych piwowarów. Rozumiem też, że doświadczonych piwowarów może denerwować mądrzenie się niektórych z kilkoma warkami na koncie. Jednak sama mam prostą zasadę: denerwuje mnie jakiś wątek, to go nie czytam. Cokolwiek nie zostałoby zrobione, jakiekolwiek podziały nie wprowadzone, zawsze coś komuś nie będzie pasować i ktoś kogoś będzie denerwować.

Ja osobiście czytam tematy, które mnie interesują, są osoby na forum, które bardzo cenię i których wskazówek i rad zawsze posłucham i od nich chętnie się uczę. Jeśli trafię na kogoś, kto mnie akurat denerwuje, zamykam wątek i biorę kilka głębokich wdechów. I tyle.

I zgadzam się z Undeath:

PIWOWARSTWO MA ŁĄCZYĆ LUDZI, A NIE DZIELIĆ ICH!!!

Mamy to na co dzień w mediach, a nasze hobby ma być odskocznią od tego więc proponuje napić się dobrego piwka i się uspokoić :):beer:

Edytowane przez moria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten temat jeszcze nie jest usunięty?

Rozpoczął się od głęboko ironicznej propozycji (mam nadzieję), później są tyko wypowiedzi dalej ironizujące, lub ludzi którzy tej ironii nie zrozumieli i wzięli temat na serio. Niepotrzebnie dzieli to forum, a nie prowadzi do niczego konstruktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.