Skocz do zawartości

32. Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Chorzów 28.08.2009


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie tej imprezy ma być giełda birofilistyczna a może być i coś ala domowe piwowarstwo.

 

W piątek, można by zorganizować wystawę piwowarów domowych wraz z poczęstunkiem.

Wszelakie pomysły co i jak należy zgłaszać by je można było zrealizować.

 

Na pewno, byłby osobny namiot, wraz z ochroną. Do tego lodówki. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale ponoś nawet KP była by skłonna byśmy sprzedawali swój produkt (chodzi o załatwienie koncesji-tylko nie wiem jak).

 

Jeśli ktoś z nas byłby chętny się wystawić to proszę o kontakt.

Wystawianie za free, a na pewno to promocja piwowarstwa domowego. A jako, że impreza z udziałem piwowarów domowych ma być po raz pierwszy trza to ogadać co i jak.

 

 

Dori

Edit - uszczegółowienie tematu

Edytowane przez dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie, ale ponoś nawet KP była by skłonna byśmy sprzedawali swój produkt (chodzi o załatwienie koncesji-tylko nie wiem jak).

Nie da rady. Jeśli KP podsunęła taki pomysł, to albo nie mają zielonego pojęcia o piwowarstwie domowym, albo chcą nas wrobić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie' date=' ale ponoś nawet KP była by skłonna byśmy sprzedawali swój produkt (chodzi o załatwienie koncesji-tylko nie wiem jak).[/quote']

Nie da rady. Jeśli KP podsunęła taki pomysł, to albo nie mają zielonego pojęcia o piwowarstwie domowym, albo chcą nas wrobić :lol:

I też tak mi się zdaje.

Ale co myślisz o wystawianiu się jak to w Żywcu na giełdzie by promować piwowarstwo domowe?

KP chętnie nam udostępni namiot, ochronę, lodówki, nalewak jak trza będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KP postanowiła w jeden weekend nadrobić zaległości ostatnich 8 lat :P

Może i tak.

W sumie robią festiwal piwa, giełda birofilów oraz wystawa piw domowych.

Z jednej strony może i dobrze, z drugiej może i źle.

Wiadomo, że w Chorzonie to nie to samo co w Żywcu, ale może i warto spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KP postanowiła w jeden weekend nadrobić zaległości ostatnich 8 lat :P

Może i tak.

W sumie robią festiwal piwa' date=' giełda birofilów oraz wystawa piw domowych.

Z jednej strony może i dobrze, z drugiej może i źle.

Wiadomo, że w Chorzonie to nie to samo co w Żywcu, ale może i warto spróbować?[/quote']

Jasne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie dam rady przyjechać, ten weekend mam już zaplanowany. Poza tym jakoś do KP zaufania nie mam. Jak sobie przypomnę reklamę z piwem domowym to aż mnie trzepie. Nie wiadomo jak cała ta impreza miałaby wyglądać. Nie widzi mi się częstowanie zupełnie przypadkowych osób piwem domowym. Generalnie jestem na NIE.

 

Może lepiej spotkać się we wrześniu w Cieszynie na I Brackiej Giełdzie Birofiliów i Festiwalu Portera Bałtyckiego? :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej spotkać się we wrześniu w Cieszynie na I Brackiej Giełdzie Birofiliów i Festiwalu Portera Bałtyckiego? :P;)

Też jestem nieprzekonany. Daję cynk i myślałem że razem coś zrobimy.

 

Co do I Brackiej Giełdy to będziemy na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jakoś do KP zaufania nie mam. Jak sobie przypomnę reklamę z piwem domowym to aż mnie trzepie.

To zdaje się była GŻ w serii "Prawie jak..." :P

Chodzi mi reklamę, gdzie domowe piwo pite jest ze wspólnej miski przez słomki, to chyba była reklama Tyskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.