Skocz do zawartości

Wspólne zakupy


b.dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to wątek tylko o imprezach i spotkaniach ale czy możemy w takich "kącikach" regionalnych założyć wątek dotyczący wspólnych zakupów?

 

Planuję zakupy w alepiwo, najpóźniej będę składał zamówienie w poniedziałek wieczorem(na następny weekend mam plan)

 

Jeśli wątek tu nie pasuje proszę o wywałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, za OT.

 

Wiem że to wątek tylko o imprezach i spotkaniach ale czy możemy w takich "kącikach" regionalnych założyć wątek dotyczący wspólnych zakupów?

 

No właśnie:

http://www.piwo.org/..._20#entry257777

Wrzuć info o takiej potrzebie w ten wątek - głos w tej sprawie jest ważny.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet sprzedaje sadzonki chmielu Sybilla i Magnum:

 

 

 

http://tablica.pl/of...py-ID4iNuN.html

 

Otrzymałem dzisiaj odpowiedź w sprawie sadzonek:

"Sadzonki jednoroczne Sybilli oraz sztobry Magnum i Sybilli będę rozsyłał pod koniec marca. Cena sztobrów to 5 zł sztuka zaś cena sadzonek jednorocznych to 9 zł za sztukę."

 

 

 

Ja również zakupił bym sadzonki/sztobry chmielu, może zrobimy wspólne zamówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się częściej wspólnie spotykać i obgadać zbiorowe zamówienia.

Odwiedzałem dzisiaj strony Optimy i Strzegomia, Ceny mają zdecydowanie lepsze niż większość sklepów internetowych. Opłacalność będzie przy większych zakupach.

Pytanie jakie zamówienia robicie przeważnie, po parę, kilkanaście czy kilkadziesiąt kilo za razem ?

 

Odnośnie sadzonek chmieli, to cytuję kolejną wiadomość jaką otrzymałem na maila:

"Cena za sztukę to ok 10 zł ale zawsze są jakieś gratisy. Odmiany które będę sprzedawać to Lubelski, Magnum, Marynka, Sybilla i Hallertauer. Sprzedaż rozpocznę na początku marca."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś sobie radzę zelmerem, ale już wyczerpuje moją cierpliwość. Zakupy ze słodami to pomysł niezły, tyle że w optimie to wybór kiepawy, nie wiem jak jakość względem strzegomia. Jeśli z optimy to wziął bym monachijski 5kg i może karmelowego ciemnego 5kg. Gdyby więcej osób zebrało się na zakupy w strzegomiu to coś jeszcze bym dokoptował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam parcia na zakupy teraz-już, chciałem zmodyfikować nieco zasyp na dry stouta, ale ważniejsze to kupić świeżych chmieli bo mam same starocia i nie specjalnie pasujące.

Chyba że ktoś w okolicy ma do odsprzedania w miarę świeży east kent golding i fuggles/willamette? Z drożdżami zaryzykuję gęstwę po owsianym(ponad miesiące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień będę mieć świeżą gęstwa, jak będzie jej sporo, to mogę odstąpić na warkę.

Co do zakupów, to planuje zrobić na początku przyszłego tygodnia w HB lub Twój Browar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie miałem w poniedziałek składać zamówienie, jeśli nie problem to dopisze się i podrzucę jutro co potrzebuję bo liste mam w pracy.

A co do odbioru, napisz gdzie i jak Tobie najwygodniej i czy kase potrzebujesz wcześniej

Edytowane przez b.dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.