Skocz do zawartości

Porządki na forum


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Wątków na forum przybywa w związku z tym zaczęłam robić lekkie porządki. Przenoszę wątki nie pasujące do poszczególnych działów, zmieniam tematy szczególnie starszych wątków na bardziej adekwatne... mam nadzieję, że ułatwi to szukanie odpowiednich informacji :beer:

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i propozycje dotyczące uczynienia naszego forum bardziej przejrzystym i przyjaznym użytkownikom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Makaron :beer:

Na razie przenoszę wątki ewidentnie nie pasujące do kategorii, a pomocy/porady będę potrzebowała przy wątkach, które nie wiadomo gdzie umieścić. Na pewno o taką pomoc poproszę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji przypominam o przycisku "RAPORTUJ"

Kilku użytkowników korzysta z niego i informuje obsługę, że coś należy zrobić (i chwała im za to :beer: )

 

Szybka instrukcja:

Wciśnięcie linku "raportuj" przy poście spowoduje otwarcie formularza, w którym należy wpisać dwa słowa komentarza co mamy zrobić z postem, wątkiem, użytkownikiem etc. Takie zgłoszenie pojawia naszym moderatorom oraz mi, wraz z raportem kto zajął się jaką sprawą.

Dzięki temu nic nie umknie i można zachować porządek.

 

Korzystajcie z tej funkcjonalności :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji dotyczących porządków na forum:

- wszystkie wątki dotyczące drożdży, odzysku gęstwy i jej przechowywania, przygotowania starterów drożdżowych przenoszę po konsultacji z Elroyem do działu "surowce"

- wszystkie wątki dotyczące przyrządów pomiarowych i ich kalibracji przenoszę do "sprzętu"

- wszystkie wątki (szczególnie stare) dotyczące aukcji na allegro przenoszę do "kupię, sprzedam, odstąpię" gdyż niestety linki bardzo szybko stają się nieaktywne i nie ma co zaśmiecać działu "sprzęt"

 

Dodatkowo wiele wątków zyskało nowe tytuły, bardziej adekwatne do zawartości, gdyż niestety tytuły - "proszę o szybką pomoc" lub "od Przedszkola do Opola" nie wskazują na to o czym była dyskusja.

 

Czekam na wszelkie uwagi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawą rzecz , często ktoś zakłada wątek z jakimś pytaniem, sporo osób mu odpowiada i niekiedy dochodzi do burzliwych dyskusji na tematy od drożdży po fermentatory w jednym wątku . Wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałem szukając zupełnie czegoś innego :lol: , nie raz człowiek nie ma czasu na przeglądniecie kilku dziesięciu stron w poszukiwaniu konkretnej informacji . Niestety nie widzę żadnego rozwiązania tego problemu, ale już jest wygodniej dzięki waszym porządkom i co raz mniej korzystam z wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.