Skocz do zawartości

Piwowarzy domowi a birofilistyka.


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dekle czeskie oraz kartki, czy coś jeszcze? ;)

Szkło, ale teraz muszę pomyśleć o specjalizacji, bo już nie mam go gdzie przechowywać. Zbiór mam dość przypadkowy, czyli każde ładne szkło które w ręce wpadło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

 

Mam takie nieśmiałe pytanie, ale skoro to i tak Hyde Park to je zadam.

Mam już chyba z pięć etykiet (może nawet sześć ;)), ale w czym właściwie się je przechowuje? w klaserze? albumie do zdjęć? w zeszycie zasuszone jak kwiatki?.

Może ktoś podrzuci jakiś link z allegro albo inny jak taki klaser wygląda?

Takie samo pytanie mam odnośnie przechowywania dekli (a co, wiem co to jest dekiel :)).

 

Edit:

Może to i jest głupie pytanie, ale ja naprawdę nie wiem w czym przechowywać etykiety

Edytowane przez gniady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj postanowiłem że skoro nie mam czasu na wszystko trzeba się ograniczyć. Dlatego część kolekcji się pozbędę (tu chodzi o polskie podkładki i smycze).

To co będę nadal kolekcjonował to kartki pocztowe oraz wszelakie fajne gadżety Brackiego Browaru Zamkowego w Cieszynie.

Jeśli Dori masz jeszcze ten zegar to chętnie go biorę. :)

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłem że skoro nie mam czasu na wszystko trzeba się ograniczyć. Dlatego część kolekcji się pozbędę (tu chodzi o polskie podkładki i smycze).

To co będę nadal kolekcjonował to kartki pocztowe oraz wszelakie fajne gadżety Brackiego Browaru Zamkowego w Cieszynie.

Jeśli Dori masz jeszcze ten zegar to chętnie go biorę. :tort:

Zegar z kalendarzem tak jak obiecałam oczywiście jest Twój :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś wybiera się do Żywca niech weźnie swoje etykiety (świateczne i z kobitami podwójnie :tort: ).

Nagrodą jest tylko i aż umieszczenie na stronie kolekcjonera największej ilości etykiet piw domowych. - już nie długo pojawią się wzory co niektóry mi już przekalali, ale jeśli macie nowe to proszę w imieniu kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.