Skocz do zawartości

Piwowarzy domowi a birofilistyka.


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, birofilistyka to też fajne hobby podobnie jak piwowarstwo domwowe.

Wiem, że niektórzy piwowarzy domowi robią jakieś birofilia, które są dość chętnie rozchwytywane przez birofilów.

Sam mam etykiety, kapsle, smycze, otwieracze, podkładki a nawet zegar.

Wiem, że Anteks też ma swoje gadżety.

A jak koledzy widzą robienie gadżetów dla kolekcjonerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że etykiety piw domowych cieszą się zainteresowaniem.

Mieć jakieś gadżety z nazwą własnego browaru to wg. mnie bardzo fajna sprawa.

Szczególnie szkło do piwa, każde adekwatne do danego rodzaju piwa ;)

Może w przyszłości zrobię szkło oraz wafle pod szkło z logiem oraz nazwą browaru Franberg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kufli, ani nawet logo browaru się nie dorobiłam :) Ale kiedyś zamawialiśmy na allegro kufle z logo drużyny hokejowej, wyszły bardzo fajne :) Można było sobie wybrać wzór szklanki, kufla. Jak tylko uda mi się znaleźć nazwę tego użytkownika to dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kufle z grawerowanym logo browaru - od Żony dostałem na urodziny. :)

W tesco są fajne grube' date=' lecz właśnie grawer w wybranym miejscu jest niemożliwy.[/quote']

Ten grawer, u którego miałem zamawiane swoje kufle, miał 3 wzory kufli do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kufle z grawerowanym logo browaru - od Żony dostałem na urodziny. :)

W tesco są fajne grube' date=' lecz właśnie grawer w wybranym miejscu jest niemożliwy.[/quote']

Ten grawer, u którego miałem zamawiane swoje kufle, miał 3 wzory kufli do wyboru.

No mi chodzi o własne logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi chodzi o własne logo.

Przynajmniej u gościa u którego zamawialiśmy kufle wyglądało to tak' date=' że wybierasz wzór kufla, wysyłasz logo i na wybrany przez Ciebie kufel nanoszą Twoje logo :)[/quote']

No i to by było fajnie. ;) Jeszcze niska cena i pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji konkursu wyszło na jaw jakie jest zapotrzebowanie na etykiety do kolegów birofilów.

Otóż jeden kolega z Bytomia bardzo by chciał etykiety z kobietami, a jak widział je na konkursie to normalnie oszalał.

Stąd pytanie o niki osób z listy startowej konkursu etykiet, chciałbym wysłać PW.

Wiem, że trzeba pomagać kolekcjonerom, bo to też fajne hobby i bardzo ocierające się o nasze piwowarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy byłby ktoś chętny oddać etykiety z kobietami? Jeśli ktoś byłby chętny to odebrałbym na Brackiej Giełdzie w Cieszynie lub przy okazji.

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś chętny oddać etykiety z kobietami?

Ty Pieronie' date=' chcesz żeby Ci Koledzy razem z etykietami kobiety oddawali???? :D

A tak serio to ja mam jakąś na etykiecie więc Ci oddam :([/quote']

Dokładnie,

chcę by podzielili się swoimi kobitami na etykietach, oczywiście przkarzę je koledze (Krzych15 z browar.biz) który to ma swój harem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale Dori kolekcjonuje kartki pocztowe, browarniane, a Wena szkło.

Coś zaczyna dziać się w tym interesie ;)

Dori zaczęła jeszcze zbierać podkładki, jak na razie, jak to na początku bywa, z całego świata. Teraz mam zamiar skupić się na podstawkach czeskich :) Ze szkłem mam podobnie, powoli brakuje mi miejsca na przechowywanie, trzeba będzie pomyśleć o specjalizacji :/ Jeśli chodzi o kartki to ciężko o specjalizację gdyż za wiele ich nie ma. Dzięki Pieronowi kolekcja mi się znacznie powiększyła, a można powiedzieć, że powstała...

Tak po za tym, to w domu mam sporo etykiet, kapsli, otwieraczy, muszę pomyśleć nad wymianą. Niestety birofilistyka jest tak, jak każde hobby bardzo czasochłonne, więc u mnie na pewno będzie rozwijać się powolutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.