Skocz do zawartości

Kuchenny bronx #51 Sweet Stout


Raczek

Rekomendowane odpowiedzi

Degustacja piwa z browaru Kuchenny bronx #51 Sweet Stout

 

eby7u6yb.jpg

Wygląd: Czarne klarowne nieprzejrzyste. Wzorowe można powiedzieć. 5pkt.

Piana : Po przelaniu do szkła utworzyła się niewielka piana, która niestety po chwili całkowicie opadła, nie zostawiając po sobie żadnego śladu 2pkt

Aromat: Czuć czekoladę (mieszankę deserowej i gorzkiej) na drugi plan wychodzi śliwka suszona, oraz dość wyraźna słodycz. Piękny zapach 5pkt

Smak: W smaku czekolada i delikatna paloność, śliwka w czekoladzie i bardzo dobrze ukryty alkohol którego jest nie mało bo aż 7,5% gratulację bardzo mi smakowało to piwo 5pkt

 

Ocena ogólna: 4,25

 

Ogólnie: Jedynym minusem tego piwa jest barak piany i tylko to przeszkadza w tym piwie. Poza pianą piwko jest bardzo udane, powiedziałbym nawet że to jeden z lepszych milk a właściwie Imperial Milk Stoutów

 

Edytowane przez Raczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Cieszę się, że smakowało tylko jest jeden mały problem. To nie moja etykieta i nie te parametry tego piwa :/ . Nie wiem czy etykieta się odkleiła i czy był z nią jakiś inny problem? :/ Napewno była to warka nr 51, ekstrakt to 16,8 (z laktozą, bo jeszcze nie wiedziałem, że się nie liczy ;) ), alkohol to 4,6%, butelkowane 29.08.2013r. Nie wiem skąd też milk stout, u mnie było sweet stout, tak jak napisałeś w tytule.

Mam nadzieję, że dobrą butelkę postawiłeś do zdjęcia :D

Pozdrawiam

Łukasz :beer: :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dobrą butelkę postawiłeś do zdjęcia

Piwa które oceniam zawsze degustuję jako pierwsze więc nie ma możliwości żebym co innego nalał a co innego postawił obok szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć skąd wiedziałeś, że to piwo z mojego browaru, bo jakoś nie widzę nazwy na etykiecie.

Po prostu chcę być dumny na 100% z mojego piwa, chociaż sam opis jak najbardziej pasuje. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć skąd wiedziałeś, że to piwo z mojego browaru, bo jakoś nie widzę nazwy na etykiecie.

Po prostu chcę być dumny na 100% z mojego piwa, chociaż sam opis jak najbardziej pasuje. :-)

To był jedyny milk (sweet) stout w skrzynce więc raczej nie ma mowy o pomyłce :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.