Skocz do zawartości

[piwolog] Co na Walentynki?


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

A uważacie, ze te filmiki są na wysokim poziomie ? jak oceniłem dla mnie to dno i mówuie tutaj również o innych vlogerach. Tak ciężko kupić mikrofon, program do edycji (300 zł) jest mnóstwo również dobrych darmowych.

Niech to wygląda z sensem, niech się to mile ogląda, a nie po paru sekunach nudy.... również oglądają to osoby nie związane z piwowarstwem i co widzą ?

Proszę bardzo widzą rozczochranego gościa, który pieprzy coś pod nosem, później nagrywa własny dubbing (o poziomie wypowiedzi już nie wspominam) to jest ta żenada...

kolejny filmik (noż Qwa co to jest): http://www.malepiwko.pl/wszystkie-wpisy/publicystyka/felietony/dlaczego-browary-nie-chca-wspolpracowac-z-blogerami-piwnymi/ wije się jak małpa, stroi miny i pierd... bzdury, a zarzuca brak profesjonalizmu innym...kolejna żenada

 

I takich filmików jest wiele...oglądając je można wywnioskować, ze piwowarzy domowi to jacyś debile...

 

Co do filmiku piwologa to nie wiem, czy swoje wypowiedzi oparł na jakiś badaniach co kobiety wolą ? Tak jak ktoś wyżej napisał: bzdury.

 

Przykład:

czy nie przyjemnie się słucha ? Nie trzeba tego nawet oglądać. Niech Ci "vlogerzy" włożą minimum w jakość dżwięku i wypowiedzi.

 

To jest ta żenada i dno, ale przecież nie można nic złego powiedzieć o Vlogerach heh... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

P. S.

mając browar chcilibyście, aby ktoś taki recenzjonował Wasze piwo... :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oggy, czy ty próbujesz porównywać początkujących vlogerów z gwiazdą telewizji czy mi się tylko wydaje?

Moim zdaniem w internetach jest dość miejsca zarówno dla profesjonalnych produkcji, jak i dla gadających rozczochranych głów.

Czas pokaże - może kiedyś gadające głowy staną się nowymi Makłowiczami, ale na to trzeba długo pracować, a i profesjonalny

sprzęt oraz ekipa same się nie opłacą. Póki co robimy to dla zabawy i sprawdzenia samego siebie. Jeśli nie chcesz, nie oglądaj.

Kilku osobom się na szczęście podoba i to mi daje energię i chęć do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuję vlogerów do ekipy telewizyjnej a już w ogóle do sprzętu, ale to minimum jest się w stanie zrobić, aby miało to ręce i nogi.

Może jestem inny i się mylę, ale raczej większość oczekuje konkretnych informacji, wiadomości, również jakiś żartów związanych z piwem, pokazów, omówień sprzętu, ojjj tematów to sfilmowania cała rzeka.

Ale jak widzę kolesia uprawiającego gimnastykę, strojącego jakieś miny no to sorry ale ręce opadają, a już słuchając dalej to już wszystkie członki leżą, inny natomiast YYYY EEEE AAAA YYYY przez 10 minut z 20 minutowego odcinka...

to dla oglądających strata czasu...a czy tak ciężko zrobić notaki coś na wzór scenariusza u "profesjonalistów", aby się nie motać.

 

Ja życzę Tobie jak najlepszych produkcji i z chęcią będę je oglądał, ale żebym nie musiał tracić 30 min. na jakieś bzdety (rozumiesz).

 

wykadrowanie, mikrofon, szybka edycja i najważniesze ciekawe tematy!!!. Nie muszą wcale to być produkcje 15-30 minutowe nic w sumie nie wnoszące...

niom ale to nie lekcja filmowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj tematów to sfilmowania cała rzeka.

 

Kreatywnie wymień 10 konkretnych. Niech vlogrzy wiedzą o czym mówić.

 

Zakładając w 2000 r. działalność gosp. wiedziałem co będę robił, więc skoro zabierają się za to, to chyba mają jakiś plan ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oggy . A ja bym na Twoim miejscu się nie męczył . Naoglądasz się tych badziewi ( w końcu większość to nieudacznicy ) , natracisz czasu i jeszcze teraz się natracisz , żeby im nawtykać . A może po prostu to lubisz ?

Zmienię zdanie jak założysz bloga na świetnym minimalnym poziomie i dasz się ocenić , i wyjdzie to świetenie.

Wiesz czemu ja po nich nie jadę ? Bo nie jestem wszechwiedzący , g....o się na tym znam i po prostu szanuję samo to , że im się chce . A jak będę miał ochotę powiedzieć im swoje zdanie a będzie to tak druzgocące jak Twoje , to po prostu napiszę im to na pw . Zaręczam , że będzie im łatwiej przyjąć taką krytykę nie będąc publicznie wyzywanymi od wijących się małp. Po prostu z szacunku na który każdy zasługuje

 

Wysłane z mojego Pro dual 10 core przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem nadzieję, że poza zwykłym hejtem wykażesz się odrobiną kreatywności.

 

no tak przyjmowane jest tylko całowanie w dupę, całuj...

mi się to nie podoba i o tym piszę, ale oczywiście od razu jestem hejterem hahaha

 

Nie jestem od wymyślania tematów blogerom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hate - Hejt, hejtować - nienawidzić, nienawiść: – "bardzo silne uczucie niechęci wobec kogoś lub czegoś, często połączone z pragnieniem, by obiekt nienawiści spotkało coś złego.

Nienawiść bywa przeciwstawiana miłości i opisywana jako męczące uczucie, następujące w wyniku bólu związanego z uczuciem zranienia, zemsty, wrogości i oszukania.

Nienawiść przybiera czasem postać obsesyjną: chęć zemsty jest tak silna, iż osoba nią zawładnięta nie jest w stanie przestać o niej myśleć; wówczas nienawiść jest głównym motywem jej działań i bardzo silnym bodźcem wpływającym na percepcję rzeczywistości."

Żródło: http://pl.wikipedia..../wiki/Nienawiść

Edytowane przez Mariusz_CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oggy. Nie podoba się to napisz ''nie podoba mi się'' . A nie wyzywaj ludzi od rozczochrańców itp. Kreatywność wypowiedzi na podobnym poziomie a przynajmniej grzecznie ;-)

 

Wysłane z mojego Pro dual 10 core przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Quentin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak przyjmowane jest tylko całowanie w dupę, całuj...

mi się to nie podoba i o tym piszę, ale oczywiście od razu jestem hejterem hahaha

 

Nie jestem od wymyślania tematów blogerom.

 

A pisz se Pan co chcesz. Ton Twojej wypowiedzi wykazał jedynie na duże braki w kulturze osobistej i brak jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki. Wychodzi na to, że jesteś zwykłym trollem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już najbardziej bawi to ciągłe udowadnianie jak to vloggerstwo piwne jest dnem pokrytym metrem mułu przez powoływanie się na dwa filmiki z malepiwko, które jeśli dobrze zrozumiałem zamysł autora, są jawną szyderą z vloggerów piwnych.

 

Choć w sumie jakby się tak zastanowić, to na miejscu Piwologa byłbym zaszczycony porównaniem do Makłowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie. Jak adamsky merytorycznie ale grzecznie , konkretnie poprostu wyraził swoje zdanie to bimbelt podziękował za feedback i z pokorą skomentował . A Oggy po prostu po nim po chamsku pojechał . Tu jest różnica między konstruktywną krytyką a chamstwem .

Ja uważam , że kolaga Oggy powinien zadbać , żeby proporcja postów ( których ma już 15 ) jednak szła w kierunku nieco większej merytoryki w tematach piwnych a malała ilość hejtów bo na razie proporcje są moim skromnym zdaniem ''nieco zaburzone''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej tam dajcie spokój tym vlogerom nie podoba się tobie, nie oglądaj. Albo jeszcze lepiej zrób lepsze. Czekam na nowe vlogi od tych co tak krytykują, powodzenia :)

 

Swoją drogą to jest powód dla którego ja bym się nie odważył na vlog.

IPA, a nie AJ PI EJ

Nie, nie! IPA = "aj-pi-ej" tak samo jak CIA jest "si-aj-ej" a nie jest "cia" :) Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już najbardziej bawi to ciągłe udowadnianie jak to vloggerstwo piwne jest dnem pokrytym metrem mułu przez powoływanie się na dwa filmiki z malepiwko, które jeśli dobrze zrozumiałem zamysł autora, są jawną szyderą z vloggerów piwnych.

 

Oczywiście, że bardzo dobrze zrozumiałeś. ;)

 

A przy okazji, tak sobie czytam (o sobie) i mam niezły ubaw. :D

Edytowane przez malepiwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie! IPA = "aj-pi-ej" tak samo jak CIA jest "si-aj-ej" a nie jest "cia" :)

Nie ma sensu z tym walczyć, język polski jest na tyle elastyczny, że poprawne często staja się takie formy jakie ludzie sobie wypracowali bo tak im było wygodniej, zwłaszcza jeśli to są wyrazy obcego pochodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.