Jump to content

Kufel


rosomak
 Share

Recommended Posts

Nie wiem jak dla was ale dla mnie ważne jest też to z czego pije piwo. W domu miałem 2 ulubione kufle gwizdnięte przez mojego brata z po PRL'owego lokalu. Grube szkło, jedne zdobiony kółeczkami, drugi pakami były super, niestety jeden nie przetrwał zamrożonego piwa - ja baaaaaardzo lubię zimne i często wrzucam do zamrażarki, takie naprawdę zimne piwo robi się trochę jak olej i przy przelewaniu jednego takiego kufel pękł ;( drugim kuflem zaopiekował się mój syn i szczęście że sobie nic nie zrobił ale po kuflu. Szukam w internecie podobnego. Kiedyś kupiłem też kufel chłodzący... ohyda, obrzydliwy plastik i jakiś nie poręczny - ze zwykłych kubków plastikowych mogę pić ale ten plastik był straszny - i nie chłodził :/ A jak ta sprawa wygląda u was ??

Link to comment
Share on other sites

Ja nawet nie wiem kiedy, ale dorobiłam się już dość znacznej kolekcji kufli, szklanek, pokali. Teraz mam problem z miejscem do ich trzymania. Ale przynajmniej zwykle piję piwo w szkle do niego przeznaczonym, np. Weizen jakoś lepiej smakuje w wąskiej, wysokiej szklance..

 

Litrowe kufle też mam chyba ze trzy, ale rzadko ich używam, ciężko mi je utrzymać w jednej ręce :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.