Skocz do zawartości

III International Homebrewers Competition (Hungary)


loetz

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.elsosor.hu/iii-international-homebrewers-competition/

 

Czy ktoś tu dzieje? Będę złożyć IPA być sądzeni. Wątpię, że zrobię dobrze, ale chcę zwrotne. Gdyby ktoś z was tam na I lub II? Czy masz jakieś przemyślenia na temat tej organizacji? Zgaduję, że to wszystko było w Magyar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I believe i'd be a lot better to post in original language (or even better english) than trying to google translate it, as it's totally unreadable.

 

Ha, sorry! I was trying to include everyone in the conversation, but I guess google translate doesn't work well when going from English to Polish. (It works mostly fine the other way!)

 

I was saying that I'm going to the festival to have one of my IPAs judged. I don't think that I'll win anything, but I'd like to get some feedback. I'm wondering if there is anyone else who is planning to go. Did any of you go last year? Do any of you have any opinions of the festival?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So while the translations in the other direction work for You i'll just translate Your request and let it live. As for your questions - i've never even sent a beer abroad :P

 

Posiłkując się translatorem kolega chciał spytać, czy ktokolwiek był obecny ciałem na poprzednich edycjach rzeczonego konkursu - chętnie zaznajomi się z wszelkimi opiniami i jako że translator w jego stronę zdaje się dawać pozytywne rezultaty nie straszna mu polska mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jako że translator w jego stronę zdaje się dawać pozytywne rezultaty nie straszna mu polska mowa

Wprawdzie nie dorasta Piętaszkowi do pięt, ale należy pochwalić go za dobre chęci błyśnięcia na polskim forum polską mową. Leci + :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cool! Thank you for your help putting together such a fun event! It looks like my IPA placed 31st out of the around 60 beers. I'm happy with that considering its my second year brewing. Plus I know my beer was a little off category. I am excited to read the feedback so I can know what to improve. Thanks again to the organizers and judges! See you at bierofilia!

 

Sent from my ST21i using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A co to przeszkadza? Kopyr kiedy wygrał II Profesjonalia w 2010 roku miał za sobą niewiele większy staż. Na pace wielu konkursów są piwa ludzi, którzy właśnie takim stażem lub mniejszym się szczycą.

Owszem węgierskie piwowarstwo domowe jest mniej rozwinięte niż nasze, bo zresztą widać to też po ich kraftowym, ale się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym roku nikt z Polaków nie startował czy tak kiepsko wypadli? http://fenekig.com/2015/03/18/fyki-23-iv-hazisorfozok-nemzetkozi-versenye/

 

Ja startowałem, ex equo III miejsce w RISie mam :)

 

A to gratulacje! Za miejsce na pudle i za chęci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ogłoszono już kategorie na konkurs w 2016 roku:

 

4C Schwarzbier
11A Mild
15D Roggenbier
14B AIPA
22A Klasyczny rauchbier
18 Belgian strong ale
+1 Gerilla
 
Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.