Jump to content

Team Speak - wirtualne spotkania przy piwku

Łukasz
 Share

Recommended Posts

Te opcje, co można zaznaczyć powinny się sprawdzać praktycznie zawsze, ale niech każdy sobie przetestuje, bo jednak konfiguracje są różne i dziwne przypadki mogą mieć miejsce.

coś nie działa taki komunikat jest:

insufficient client permissions (failed on i_channel_join_power)

co robić?

Jak wejdziesz dzisiaj to otrzymasz uprawnienia pod warunkiem, że któryś z nas akurat będzie. Jeżeli nie, to zostaw otwartego TS i poczekaj - na pewno ktoś się prędzej czy później pojawi. Ja przeważnie jak mam włączony komputer to jestem na TS więc nie będzie problemu.

W 1 poście uaktualniłem pewnie rzeczy i pozmieniałem. Jest rozdzielony na instalację, konfigurację, przyznanie uprawnień (włącznie z tym komunikatem, o którym wspomniał br.an.tr). Myślę, że teraz będzie jeszcze czytelniej.

Edited by lukaszr

Jak wejdziesz dzisiaj to otrzymasz uprawnienia pod warunkiem, że któryś z nas akurat będzie. Jeżeli nie, to zostaw otwartego TS i poczekaj - na pewno ktoś się prędzej czy później pojawi. Ja przeważnie jak mam włączony komputer to jestem na TS więc nie będzie problemu.

br.an.tr już dostał uprawnienia.

- elroy

- Jejski

- lukaszr

- Undeath

i tylko te osoby mogą przydzielać uprawnienia. Jeżeli któraś z tych osób będzie na serwerze na pewno zobaczy, że weszliście i przydzieli grupę. W razie potrzeby piszcie na PW, ale i tak warunkiem jest zalogowanie się na TS.

Od wczoraj także i ja otrzymałem taką mozliwość od elroya.

Edited by Mariusz_CH

No właśnie zastanawiam się, czy nie lepiej by było, gdyby każdy miał możliwość wejścia na kanał piwo.org bez dodawania uprawnień. Nie wydaje mi się, żeby ktoś obcy się pojawił (a nawet, to i tak po nicku mogę nie kojarzyć) a też nie zawsze jest ktoś (tak jak choćby w tym momencie), żeby nadać upranienia koledze.

Jak sądzisz Łukasz?

No właśnie zastanawiam się, czy nie lepiej by było, gdyby każdy miał możliwość wejścia na kanał piwo.org bez dodawania uprawnień. Nie wydaje mi się, żeby ktoś obcy się pojawił (a nawet, to i tak po nicku mogę nie kojarzyć) a też nie zawsze jest ktoś (tak jak choćby w tym momencie), żeby nadać upranienia koledze.

Jak sądzisz Łukasz?

Jesli ktos obcy wejdzie to dobrze... poslucha o piwie ;)