Skocz do zawartości

Spotkania pokerowe przy piwie


scooby_brew

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie spróbuję :)

 

edit: już aplikacja ściągnięta, jestem zarejestrowany, złożyłem podanie do klubu i przegrałem całe pieniądze :ble:

Edytowane przez 05paw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak inaczej. :)

na stole kliknij opcje i tam masz dodaj żeton. A jak to nie działa, to nie wiem. :P

trzeba chyba zejść do 0 żeby dodało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest 6 graczy na tournament. Wlasnie zarejestrowalem nastepnych 6 osób do klubu (musicie zarejestrowac sie do turnamentu!) I na razie chyba bedziemy mieli 12 graczy pierwszego dna. Czy ktos ma ochote zostac Adminem w klubie?

Dla tych co chca sie ciagle zarejestrowac:

Gdzie: PokerStars.com Nazwa klubu: piwo.piwo , ID# 893480

Hasło do klubu: piwo.piwo

Po zarejestrowaniu do klubu, ja muszę was "przyjąć do klubu" a potem ty musisz się zarejestrować na tournament.

Turnament odbędzie się w niedzielę (jutro) 2 lutego 2014 o godz. 19:00 polskiego czasu.

Gramy w No Limit Holde'm, na "wirtualną kasę".

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest to chociaż legalne? Po tym co tusku wyczynia to ja nie jestem pewny czy poker jest legalny.

A jak powiedzą, że oddychanie jest nielegalne, to przestaniesz oddychać?

Ludzie, co z wami?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jak dodać kasę żeby nie płacić prawdziwymi, na turniej nie mogę się zapisać bez wirtualnej gotówki.

 

edit: nie wiem jak ale już samo mi dodało 1000, wszystko jest ok

Edytowane przez 05paw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zarejestrujesz sie w klubie dzisiaj, ja po powrocie z pracy ok. 18:45 polskiego czasu ciebie "zaakceptuje" do klubu I wtedy bedziesz mogl sie zarejestrowac na tournament. Na razie rejestrujcie sie w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się :)

Jestem pod nickiem "cestislav"

Do zobaczenia jutro :)

Ciężko będzie rozpoznac forumowicza pod nowym nickiem, polecam skojarzone nicki. Łatwiej domyślić się, że Fidlos_D to Fidel. :lol:

Nie marudź ;)

Dagome i wszystkie formy imienia oprócz tej archaicznej były zajęte, a numerków nie lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do klubu należy 17 graczy a na tournament zapisanych jest 12 graczy. Jeżeli ta liczba się nie zmieni, w puli będzie $1200 I rozdział za miejsca 1,2 i 3 jest 50%-30%-20%, tzn $600, $360, $240.

 

Turnament zaczyna się za 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.