Skocz do zawartości

Spotkania pokerowe przy piwie


scooby_brew

Rekomendowane odpowiedzi

Grasz w pokera? Czy chcesz się nauczyć w pokera I jednocześnie posiedzieć sobie I pogadać z innymi piwowarami? Otworzyłem dla nas klub na Poker Stars. Klub nazywa się piwo.piwo ,nr. klubu jest 893480. Hasło do klubu jest piwo.piwo. Przez pierwsze kilka dni nazwa klubu nie będzie się pokazywać, tylko numer, nazwa musi być "zaaproboiwana" przez management.

Chcę oczywiście grać tylko na "nie prawdziwe", wirtualne pieniądze, tylko dla zabawy, w Holde'm. Co do dnia I godziny spotkania możemy się umówić, ale tak na razie planuję może niedzielę ok.19.00?

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem chętny, bardzo lubię pokera. Zwłaszcza na poker star. Własnie nawet sobie pogrywam w sit&go. :)

 

Musisz potwierdzić moje zgłoszenie mój login to "złoty los"

Edytowane przez dovierny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poker w polsce nie jest legalny ale Poker Star znajduje się chyba na Kajmanach więc nie gramy w Polsce, a to już jest legalne. Inaczej musieli by zamknąć wiele ludzi z Polski w tym ostatniego wygranego Dominika Pańke.

 

Dzięki za przyjęcie do klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w klubie mamy 5 graczy i zarejestrowałem dla nas turnament w niedzielę o 19:00 (nazwa: piwo,piwo). Otworzyłem też stół o tej samej nazwie :) Chwilowo mnie nie ma, idę po zakupy, po prostu się rejestrujcie. BTW, czy chętni na moderatorów w klubie?

Właśnie zainstalowałem aplikację PokerStars i chyba znalazłem kluby, teraz scooby daj informację co dalej. Jak zacząć grę? Jak wejść klub itp

Znajdź klub 893480 I się zarejestruj w klubie, chasło: piwo.piwo. Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scooby, troche mało 1 USD na wirtualne pieniądze w turnieju, może by dać z 1.000$ lub 2.000$ ale z tego co pamiętam to 2.000$ dostaję się chyba podczas rejestracji na pokerstar, a widze, że są tu osoby które dopiero sie zarejestrują i wtedy to będzie dla nich 100% bankrola

 

Na stolikach to z 1000$ i ciemna z 5/10$

 

Taka moja propozycja.

 

Dla osób które się dopiero zarejestrują piszę, że po przegraniu 2.000$ można ponownie zagrać za kolejne 2.000$, a potem kolejne 2.000$, po przegraniu trzeci raz, trzeba odczekać 24h aby znowu mieć na koncie 2.000$

Jak się mylę to prosze mnie poprawić tak było ale koło 6 lat temu.....

Edytowane przez dovierny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak. Zasada jest taka sama i sens jest taki sam ale wiadomo, że jakoś tak lepiej wygrać 6.000$ jak 6$.

Teraz w ramach testu Pokerowego Klubu Piwowara (PKP) można zagrać za dolara, a potem możemy ustalić.

 

Jak by było tak minimalnie dziewięć osób to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scooby, troche mało 1 USD na wirtualne pieniądze w turnieju, może by dać z 1.000$ lub 2.000$ ale z tego co pamiętam to 2.000$ dostaję się chyba podczas rejestracji na pokerstar, a widze, że są tu osoby które dopiero sie zarejestrują i wtedy to będzie dla nich 100% bankrola

 

Na stolikach to z 1000$ i ciemna z 5/10$

Masz rację stworzyłem nowy tournament ale starego nie mogę skancelować musicie zarejestrować się na nowy (1000+50) I odrejestrować się od starego (1+0.10). Edyt: Udało mi się skancelować stary tournament, teraz rejestrujcie się na nowy. Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.