Jump to content

Luksusowe piwo po dolarze za łyk


adanjan
 Share

Recommended Posts

Ciekaw jestem dlaczego nikt z dyskutantów nie pomyślał, że to nieudolność tłumacza, a chęć ściemniania australijskiego producenta.

W ogóle nie wiem czym tu się ekscytować - jest napisane butelka (nie wiadomo jakiej pojemności, ale niech będzie 0,75L) po 25 $ australijskich (1 AUD= 2,57 PLN), czyli za butelkę płacimy 64,25zł. I to jest wielkie halo?? :D U mnie w sklepie stoi Deus Brut des Flandres za 69,99zł.

Całkiem niedawno Ciechan sprzedawał swój porter w kamionce grubo ponad 30zł za 0,5L. Myślicie, że 65zł za 0,5L w Polsce nikt nie zapłaci?

Link to comment
Share on other sites

Ale liczy się to, że interia miała czym dziurę zapchać. Paru "radiowców" z Eski, Zetki i innego Eremefu mogło błysnąć ciekawostką na antenie. No i kilku słuchaczy i czytelników mogło głośno pomyśleć: "Ja, skromny spijacz Warki i Tyskacza za 2,50 nie wydaje tak dużo na piwo, a ta moja stara drze się na mnie żebym tyle nie pił. Ci Australyjczycy to są porąbani, żeby ciemne piwo pić... Porąbani jak te ich misie..."

 

Wychodzi ze mnie wieś :D.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.