Skocz do zawartości

spotkania piwowarów domowych


tomaszz68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przepraszam od razu za posta w nieodpowiednim dziale. Jednak z Lublina tu chyba najszybciej dostanę odpowiedź. Mam pytanie czy w Lublinie można gdzieś dostać surowce do ważenia piwa ? czy jestem skazany na internet ? Oraz może koś wie gdzie można kupić garnki emaliowane w rozmiarach 30+ ? cały osprzęt mam z nastawów po winach, ale mam ochotę na własne pszeniczne ;). Mieszkam tu 6 rok ale nijak nie mogę nic takiego znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam od razu za posta w nieodpowiednim dziale. Jednak z Lublina tu chyba najszybciej dostanę odpowiedź. Mam pytanie czy w Lublinie można gdzieś dostać surowce do ważenia piwa ? czy jestem skazany na internet ? Oraz może koś wie gdzie można kupić garnki emaliowane w rozmiarach 30+ ? cały osprzęt mam z nastawów po winach, ale mam ochotę na własne pszeniczne ;). Mieszkam tu 6 rok ale nijak nie mogę nic takiego znaleźć...

 

http://homebeer.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Panowie, na forum PSPD padła propozycja zorganizowania spotkania jeszcze w tym roku, by dopiąć kwestię oddziału terenowego PSPD. Czemu nie przy okazji spotkania piwowarów porozmawiać jeszcze raz o tym i albo tworzyć, albo... albo co? No właśnie?! Pytanie, Zamość, Puławy czy Lublin jako miejsce spotkania? Lublin wydaje się być optymalny dla wszystkich.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 listopada wchodzi jedynie w rachubę. Może być "U Fotografa"? Do Monte mam problematyczny dojazd z Dworca. Pasuje?

Mi pasuje jak najbardziej, zobaczymy czy innym również. Może w okolicach godziny 15-16, wtedy będzie można na spokojnie porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnię to :D

Postaram się merytorycznie do tego przygotować i wszelkie wątpliwości rozwiać. Najbardziej zależy mi na tym, by spotkali się byli i obecni członkowie z regionu i wymienili opinie na temat PSPD. Jak widzą (sami) jego przyszłość, swój własny w nim udział, etc. Chodzi o merytoryczną rozmowę i wnioski, które posłużą do podjęcia decyzji przez istniejących i przyszłych członków.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się mały problem, zgodnie z regulaminem informacja o spotkaniu celem założenia OT musi być ogłoszona oficjalnie 14 dni wcześniej, nie wiem jak zarząd się do tego odniesie czy post na forum pspd wystarczy czy konieczna będzie zmiana daty lub po prostu spotkanie 22 listopada potraktujemy jako nieoficjalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.