Jump to content

spotkania piwowarów domowych

tomaszz68
 Share

Recommended Posts

Jest szansa, że w Lublinie się jeszcze spotkamy. Kiedy? Dam znac jak uda mi się poznać możliwie największą liczbę członków PSPD z regionu. W marcu jest spotkanie w Białej. Zapraszam!

Witam i przepraszam od razu za posta w nieodpowiednim dziale. Jednak z Lublina tu chyba najszybciej dostanę odpowiedź. Mam pytanie czy w Lublinie można gdzieś dostać surowce do ważenia piwa ? czy jestem skazany na internet ? Oraz może koś wie gdzie można kupić garnki emaliowane w rozmiarach 30+ ? cały osprzęt mam z nastawów po winach, ale mam ochotę na własne pszeniczne ;). Mieszkam tu 6 rok ale nijak nie mogę nic takiego znaleźć...

Witam i przepraszam od razu za posta w nieodpowiednim dziale. Jednak z Lublina tu chyba najszybciej dostanę odpowiedź. Mam pytanie czy w Lublinie można gdzieś dostać surowce do ważenia piwa ? czy jestem skazany na internet ? Oraz może koś wie gdzie można kupić garnki emaliowane w rozmiarach 30+ ? cały osprzęt mam z nastawów po winach, ale mam ochotę na własne pszeniczne ;). Mieszkam tu 6 rok ale nijak nie mogę nic takiego znaleźć...

http://homebeer.pl/

Wielki dzięki. Tyle zakupów robiłem w internecie, a tu pod nosem kilka ulic dalej mogę dostać wszystko do moich alkoholowych zainteresowań :). Tak to jest jak się ktoś dorwie jednego sklepu i w innych się nic nie chce sprawdzać.

Oraz może koś wie gdzie można kupić garnki emaliowane w rozmiarach 30+ ?

Dostaniesz w Markopolu na Boh. Monte Cassino, mają tam emalie z Olkusza no i jak masz dużo kasy to nierdzewki też :D

www.markopol.com.pl

• 8 months later...

Panowie, na forum PSPD padła propozycja zorganizowania spotkania jeszcze w tym roku, by dopiąć kwestię oddziału terenowego PSPD. Czemu nie przy okazji spotkania piwowarów porozmawiać jeszcze raz o tym i albo tworzyć, albo... albo co? No właśnie?! Pytanie, Zamość, Puławy czy Lublin jako miejsce spotkania? Lublin wydaje się być optymalny dla wszystkich.

Edited by e-prezes

Ja też mam do końca roku. Zobaczę jutro grafik na listopad to będę wiedział kiedy mam wolny weekend. Wtedy spróbuję coś wymyślić, w sensie termin i miejsce.

22 listopada wchodzi jedynie w rachubę. Może być "U Fotografa"? Do Monte mam problematyczny dojazd z Dworca. Pasuje?

Mi pasuje jak najbardziej, zobaczymy czy innym również. Może w okolicach godziny 15-16, wtedy będzie można na spokojnie porozmawiać.

Cieszy mnię to :D

Postaram się merytorycznie do tego przygotować i wszelkie wątpliwości rozwiać. Najbardziej zależy mi na tym, by spotkali się byli i obecni członkowie z regionu i wymienili opinie na temat PSPD. Jak widzą (sami) jego przyszłość, swój własny w nim udział, etc. Chodzi o merytoryczną rozmowę i wnioski, które posłużą do podjęcia decyzji przez istniejących i przyszłych członków.

Edited by e-prezes

Pojawił się mały problem, zgodnie z regulaminem informacja o spotkaniu celem założenia OT musi być ogłoszona oficjalnie 14 dni wcześniej, nie wiem jak zarząd się do tego odniesie czy post na forum pspd wystarczy czy konieczna będzie zmiana daty lub po prostu spotkanie 22 listopada potraktujemy jako nieoficjalne