Skocz do zawartości

I Międzynarodowy Konkurs Piw Domowych


wena

Rekomendowane odpowiedzi

W których kategoriach będą przeprowadzane eliminacje? Wg regulaminu, jeśli będzie więcej niż 12-15 piw, więc dla bittera i koźlaka nie ma konieczności. Czyli dla kategorii stout i oktoberfest? A tak z ciekawości, ile trwają mniej więcej takie eliminacje?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Od której w niedzielę konkurs? Muszę poukładać harmonogram z rodziną ;-).

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Na plakacie podane są godziny 14 do 20 więc chyba tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem plakat konkursu jak i ten przy skansenie i znam te informacje, ale sądziłem że ktoś może będzie znał dokładniejszą godzinę rozpoczęcia samego konkursu, a nie całej imprezy. Tak czy owak, córeczka i żona jakoś dadzą radę :-).

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem tylko tyle, że zwycięski Bitter chłodzi się u mnie w lodówce :D niestety nie poznałem imienia kolegi, który uradowany wygraną wręczył mi piwo gdy polewałem Pieronowego Schwarzbiera ;] tak czy inaczej dzięki za piwo i gratulacje dla wszystkich wygranych, ktokolwiek wygrał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dry Stout:

1. Leszek Jasiński

2. Zbigniew Haydyła

3. Rafał Pałka

 

Oktoberfest:

1. Jerzy Miler

2. Grzegorz Pyzalski

3. Jarosław Laprus

 

Bock:

1. Krzysztof Zach

2. Marek Kmiecik

3. Jacek Jędrzejczak

 

Strong Bitter:

1. Dariusz Fiszer

2. Dariusz Pięta

3. Waldemar Pitala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem tylko tyle, że zwycięski Bitter chłodzi się u mnie w lodówce :D niestety nie poznałem imienia kolegi, który uradowany wygraną wręczył mi piwo gdy polewałem Pieronowego Schwarzbiera ;] tak czy inaczej dzięki za piwo i gratulacje dla wszystkich wygranych, ktokolwiek wygrał :D

 

Ode mnie otrzymałeś te butelczynę, musiałem juz lecieć bo zmokliśmy bardzo z żoną, szwagierką i 7-mio miesięczną córeczką, wiec przekazałem najbliższej osobie i fru do domu.

Jeśli chodzi o konkurs, w życiu bym nie przypuszczał ze mogę wygrać w pierwszym podejściu konkursowym :-).

Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe przyjęcie zarówno w sobotę jak iw niedzielę, poznałem sporo z Was, spróbowałem sporo bardzo dobrych piw i poznałem na własnej skórze jak wygląda taki konkurs.

Aha, mam na imię Darek.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców a szczególnie dla Darka - pamiętam jak dziś, jak jego żona z nie narodzoną jeszcze córeczką przyszła kupić zestaw warzelniczy :) Pozdrowienia także dla szwagierki, która ten zestaw musiała wtedy nosić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.