Skocz do zawartości

9-11 maja 2014, V Festiwal Dobrego Piwa i XI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Po za tym - miałam dylemat, czy wybrać miejsce, gdzie słychać mocno hałas z obwodnicy, czy tez miejsce za Sceną Muzyczną. Wybrałam to drugie, mam nadzieję, że będzie można pogadać :smilies:

czy scena muzyczna jest na uboczu czy plan nie jest zaktualizowany - http://www.festiwaldobregopiwa.pl/images/dla-wystawcow/zostan-wystawca/piwo/WFDP-plan-w-zblizeniu.pdf

przydałby się plan z uwzględnieniem browarów/wystawców.........

jeśli brak rąk do pracy to moge pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam jak było w poprzednich latach bo nie sprawdzałem :D, ale mam wątpliwości co do dwóch pkt regulaminu:

- paragraf II, pkt 2.b - "Organizator zastrzega sobie prawo odmówić wstępu na Teren Imprezy : osobie posiadającej alkohol nie zakupiony na terenie Imprezy,"

- paragraf III, pkt 12 - "Spożywanie zakupionego na terenie Imprezy piwa możliwe jest tylko w obrębie stoisk, na których dokonano zakupu alkoholu."...........

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA - jak ktoś zamierza z tego planu skorzystać, to niech pamięta że tam jest północ po lewej stronie, mniej więcej na godzinie ósmej.

Jako wejście oznakowane jest wejście od Królewieckiej.

Sam długo kombinowałem co tak naprawdę gdzie jest i którędy się wchodzi, więc wolę ostrzec... a może po prostu cienki jestem z orientacji w terenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ponoć można wcześniej dostarczyć piwko na warsztaty piwowarskie. Gdzie należy się zgłosić z kratą piwa?

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo będzie można zdeponować w sobotę w miejscu spotkania w godzinach wcześniejszych - nr tel. do kolegi (tego samego co rok temu), do którego będzie trzeba zadzwonić w tej sprawie: Krzysiek: 501497499.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.