Skocz do zawartości

19.07.2014 - V Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wszystko przez wspaniałą frekwencję - na dzień dzisiejszy już 74 zgłoszenia :)

74 piw czy piwowarów? Mam pytanie ,czy jedna koszulka przynależy do jednego zgłoszonego piwa,czy też do jednego piwowara bez względu na to ile piw zgłosil?

Edytowane przez arusb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, możecie "uwolnić" moją koszulkę, bo zbiłem piwo które chcialem dostarczyć :-( Nie mam ani jednej butelki więcej, więc muszę zrezygnować z udziału.

Przykro mi że się potłukło i że przez to nie wystartujesz.

Twoją koszulkę przekażemy oczywiście kolejnej osobie, która zgłosiła się do konkursu.

Dzięki Xenocyd za informację.

Edytowane przez pioturek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko przez wspaniałą frekwencję - na dzień dzisiejszy już 74 zgłoszenia :)

74 piw czy piwowarów? Mam pytanie ,czy jedna koszulka przynależy do jednego zgłoszonego piwa,czy też do jednego piwowara bez względu na to ile piw zgłosil?

W tej chwili jest 79 zgłoszeń do konkursu od 56 browarów domowych.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę koszulek, które i tak jak już pisałem wcześniej "wyszły", będziemy trzymali się zasady: Jedna koszulka dla browaru domowego zgłaszającego piwo, bez względu na to do ilu kategorii konkursowych się zgłosi.

Jeśli będzie sytuacja wpłynięcia kilku zgłoszeń od browaru z wyborem różnych rozmiarów koszulki, to będziemy obdarowywali po prostu tym co akurat jeszcze mamy. :)

Edytowane przez pioturek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o końcówce terminu przysyłania piw na konkurs:

 

11. Uczestnicy mają obowiązek dostarczenia piw konkursowych wraz z formularzem zgłoszeniowym w terminie od 16.06.2014 r. do dnia 07.07.2014r. na adres organizatora :

Andrzej Grzeliński

ul. Waszyngtona 53

42-202 Częstochowa

z dopiskiem „V CKPDBP”

 

W drodze powinno być jeszcze około 20 paczek, uznamy wszystkie piwa wysłane w terminie czyli do 07-07-2014, kurier dostarcza je z reguły na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie :)

19 lipca zapraszamy na V. Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego podczas którego będzie można zobaczyć jak wykwalifikowani sędziowie oceniają zgłoszone piwa, porozmawiać z domowymi piwowarami jak zrobić swoje własne piwo, a także spotkać się z twórcami browaru Pracownia Piwa.

Plan działania:

  1. Godzina 12:00 rozpoczęcie prac Komisji Branżowej oceniającej piwa domowe
     
  2. Godzina 15:00 rozpoczęcie prac Komisji Konsumenckiej oceniającej piwa domowe
     
  3. Godzina 18:00 spotkanie z browarem Pracownia Piwa
  4. Ogłoszenie wyników V. Częstochowskiego Konkursu Piw Domowych Bractwa Piwnego o godzinie 20:00.
  5. Godzina 20:00 otwarte dla wszystkich, luźne spotkanie z piwowarami domowymi, podczas którego będzie można się wymienić piwami jak i doświadczeniami z warzenia :)

 

Wszystkich chętnych do udziału w imprezie serdecznie zapraszamy do Piwiarni, al. NMP 31 w Częstochowie

Edytowane przez sarenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne lekkie. Strasznie mało chętnych. Wg mnie piwo trudne, ale to tylko moje zdanie.

Na dodatek nie było go na poprzednich konkursach i nie będzie na następnych, co czyni je wręcz wyjątkowym, żeby nie powiedzieć nieatrakcyjnym ;)

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek nie było go na poprzednich konkursach i nie będzie na następnych, co czyni je wręcz wyjątkowym, żeby nie powiedzieć nieatrakcyjnym ;)

Wyjątkowym - tak. Ale żeby od razu nieatrakcyjnym? Lekki dolniak w środku lata to może faktycznie mało popularny styl w domowej produkcji, ale przez to większe wyzwanie :cool:

Edytowane przez Gustek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców!!! :)

 

Dziękujemy sponsorom za przekazanie wspaniałych nagród:

- Browarowi Restauracyjnemu Czenstochovia,

- Browarom Regionalnym Jakubiak,

- Związkowi Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego,

- Centrum Piwowarstwa,

- Piwodziej.pl,

- Słodowni Strzegom,

- Piwowin,

- Alepiwo.pl,

- Centrum-Domowych-Alkoholi.pl,

- Piwoszarnia

 

Dziękujemy Komisji Branżowej w składzie:

- Michał Kopik - przewodniczący

- Piotr Kucharski – chmielowisko.pl

- Remigiusz Staroń – PSPD,

- Grzegorz Bartosik - Browar Czenstochovia,

- Piotr Kaleta - PSPD

- Michał Mielczarek – Bractwo Piwne,

- Piotr Wojnarski – Bractwo Piwne,

- Piotr Wyrwas – Bractwo Piwne.

oraz Komisji Konsumenckiej w składzie:

- Marek Suliga i Andrzej Grzeliński - moderatorzy z Bractwa Piwnego

- Janusz Pawlikowski - gazeta Życie Częstochowskie,

- Michał Strzelczyk - Automobilklub Częstochowski

- Łukasz Hutny – pub „Seta i Galareta”

- Kamil Szafran - „UDS”

- Jarosław Glen - Klub Motocyklowy „Jura Riders”

- Adrian Bartosik - Browar Czenstochovia

- Bartosz Czaja - Dyrektor Częstochowskiej Organizacji Turystycznej

za rzetelne podejście przy ocenianiu piw

 

Dziękujemy także Piwiarni, mieszczącej się przy al. NMP 31 w Częstochowie za udostępnienie miejsca na konkurs.

 

Częstochowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszyscy uczestnicy, których piwa nie przeszły eliminacji otrzymali metryki. Kto nie dostał był w finale :okey: .

Ciągle czekamy na opracowanie i opis mertyk finałowych przez przewodniczących komisji. Jak tylko je dostaniemy , będziemy rozsyłać finalistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panie i panowie, bedzie coś wiadomo w sprawie pozostałych metryczek?

Ciągle czekamy na opracowania metryk w kategoriach IRA oraz American Wheat. Systematycznie przypominamy o nich moderatorom. Pozostałe metryki finałowe rozesłaliśmy 12 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.