Skocz do zawartości

2014.01.25 - Warszawa - XV Zimowa Giełda Warszawska


bnp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na 75 % będę, wyślij mi a priv nr. tel., to się skontaktujemy.

Jak ty to policzyłeś?

 

może żona przed udzieleniem pozwolenie na wyjście w celach piwnych rzuca dwa razy monetą - przy dwóch reszkach nie pozwala, przy pozostałych kombinacjach - udziela błogosławieństwa? ;)

wybiera się może ktoś z grona piwowarów domowych ?

Może jakaś mała wymiana piwkami domowymi ?

ja też pewnie przyjdę. Na priv możesz podać namiary na siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 75 % będę, wyślij mi a priv nr. tel., to się skontaktujemy.

Jak ty to policzyłeś?

 

może żona przed udzieleniem pozwolenie na wyjście w celach piwnych rzuca dwa razy monetą - przy dwóch reszkach nie pozwala, przy pozostałych kombinacjach - udziela błogosławieństwa? ;)

No może i tak, ale dla mnie jak ktoś mówi, że będzie nawet na 99%, to znaczy, że nie będzie. I zwykle się sprawdza.

Jakby chciał być, to by powiedział, że będzie na 100 albo 101% i zrobiłby wszystko, żeby być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak, ale dla mnie jak ktoś mówi, że będzie nawet na 99%, to znaczy, że nie będzie. I zwykle się sprawdza.

Nie wszyscy tak mają.

 

Jak ja mówię, że będę na 99%, to raczej będę, chodziaż może się zdarzyc bo nie będę, bo może mi coś wypadło i jest to wtedy właśnie ten 1% - a ma on wielka siłę, bo na ok. 10-80% może mi coś wypaśc i wtedy mnie nie będzie. Ale staram się byc, bo przecież obiecałem, ale jak się nie uda no to trudno, chociaż bardzo chciałem. Ale jak bardzo chcę, to powiem na "99%", ale będę na 100% -w ogólnym bilansie chyba jednak częściej bywam niż nie. 75% do duże prawdopodobieństwo bycia niż niebycia. :smilies:

 

Najgorsze, że nie wiem co ja będę jutro robił i gdzie będę i z kim - taka praca. Czasami wystarczy jeden telefon i pędzę na sygnale, rozwalając cały misterny plan zajęc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.