Skocz do zawartości

BeardyManBrewery - AIPA z Depozytu


BeHavor

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem przy depozytowaniu butelkę gratis do oceny i opinii. Spełniam życzenie.

Moja opinia, aczkolwiek nie czuje się dobrym krytykiem piwnym :-)

 

1. Świetny zapach po otwarciu butelki - wyraźne cytrusy i ... guma do żucia (i wiadomo jaki chmiel poszedł na zimną :-)

2. Cytrusy ciągle atakują.

3. Łyk i ... goryczka rodem z imperium atakuje, ale dystyngowana, nie zalegajaca. Bogata z przyjemną ale intensywną, pozostającą ziołową nuta (nie każdy to lubi, niektórzy mówią, że kończy goryczka kończy delikatnym piołunem).

4. Wysycenie - ok, można na ten styl było dać więcej gazu. Ja lubię mniej nagazowane i tu pasuje mi.

5. Styl powiedzmy bardziej wytrawny - West Coast, delikatna słodowość na początku, potem znika, zdecydowana wytrawność.

6. Piana - nie obfita, drobno pęcherzykowa, znika trochę za szybko (małe wysycenie). Oblepia ścianki.

7. Bardzo pijalne, idealne na lato. Generalnie trzyma się stylu. Czepic się można zbyt duzej goryczki. Podchodzi bardziej pod IPA.

 

Podsumowując - bardzo dobre piwo - aromat jest, pijalność, goryczka zdecydowana i intensywna (ja lubię wyraźną, bo mam sprane antybiotykami kubki smakowe). Gratuluję i oby tak dalej!

 

Butelkowy Depozytu Piwnego Toruń

 

Behavor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.