Skocz do zawartości

Stacjonarny sklep PIWOWIN w Radzionkowie istnieje ...


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, luki161 napisał:

Najpierw dla pierwszych, a pozniej dla stalych :polew:

? Byłeś u nas? Dlaczego turlasz się ze śmiechu?

p.s.

odbierał PAN/PANI zamówienie w sklepie stacjonarnym?

wysyłaliśmy do PAN/PANI paczkę?

Niestety nie wiemy jak interpretować śmiech na "zoli" i jak poprawić obsługę klienta :(

Edytowane przez bebeef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bebeef napisał:

? Byłeś u nas? Dlaczego turlasz się ze śmiechu?

p.s.

odbierał PAN/PANI zamówienie w sklepie stacjonarnym?

wysyłaliśmy do PAN/PANI paczkę?

Niestety nie wiemy jak interpretować śmiech na "zoli" i jak poprawić obsługę klienta :(

 

Pozwolicie Państwo, że ustosunkuję się tutaj do cytowanego fragmentu jak i do wiadomości prywatnej od Państwa.  Przeczytałem swój post pięciokrotnie na głos (na szczęście nie jest długi), aby spróbować się doszukać się w nim sugerowania, że działacie Państwo na niekorzyść klienta (o co zostałem posądzony w wiadomości prywatnej), jednak niestety nie udało mi się doszukać ani jawnego, ani ukrytego przesłania, które niosłoby negatywne odniesienia w stosunku do Państwa działalności. Co więcej, nie zwykłem krytykować firm, z którymi nie miałem styczności, tym samym tutaj nie mógłbym sobie na takową krytykę pozwolić. Proponuję jeszcze raz przeczytać mojego posta i zastanowić się, czy na pewno jest on skierowany w Państwa kierunku.

 

12 godzin temu, INTseed napisał:

On ma problem z moim pytaniem.

"On" nie ma problemu z pytaniem, tylko ma problem ze wszędobylską, roszczeniową postawą klientów. Może to moje skrzywienie po latach prowadzenia własnej działalności, gdzie na każdym roku słyszałem: a może rabacik na pierwszy zakup? A może rabacik dla stałych klientów? A może rabacik na sezon letni? A może rabacik z okazji świąt (jedne i drugie), rabacik na Black Friday, rabacik na Cyber Montag i Dzień Darmowej Dostawy.

Nie kwestionuję słuszności systemów rabatowych w firmach, jedynie podejście klientów, którym czasem chyba ciężko zrozumieć, że firma aby zarobić musi pokryć często niemałe koszty prowadzenia działalności i wszelkie inne koszty uzyskania przychodu.

 

Jeśli moje zdanie kogoś (sklep lub kolegę) zabolało to mea culpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2018 o 00:26, INTseed napisał:

Moglibyście więcej receptur mieć bo mało macie.

Racja. Wiele sprawdzonych receptur oferujemy w sklepie stacjonarnym ale z lenistwa nie wystawiliśmy w sklepie internetowym. Musimy się zmobilizować i dodać do oferty.

Dnia 27.02.2018 o 00:26, INTseed napisał:

Płatki błyskawiczne?

W naszym sklepie wszystkie płatki są oferowane w wersji błyskawicznej.

Dnia 27.02.2018 o 00:26, INTseed napisał:

Jaki producent słodów w zestawie do witbiera?

Do końca miesiąca (31.03.) wprowadzimy wszystkie dane.

 

Dnia 27.02.2018 o 13:28, luki161 napisał:

Proponuję jeszcze raz przeczytać mojego posta i zastanowić się, czy na pewno jest on skierowany w Państwa kierunku

Wielkie dzięki za odpowiedź. Od 9 lat pracujemy dla piwowarów domowych i czekamy na pozytywną, zwrotną odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2018 o 18:16, INTseed napisał:

Moglibyście mi odpowiedzieć na pytanie jaki producent słodów jest w zestawie witbiera oraz czy te płatki są błyskawiczne?

 - słód pilzneński Bruntal 2,5 kg
- słód pszeniczny Viking Malt - 0,5 kg
- płatki pszenne błyskawiczne - 0,5 kg
- płatki owsiane błyskawiczne - 0,5 kg
- curacao - 20 g
- kolendra indyjska - 20 g
- chmiel aromatyczny Lubelski - 50 g
- drożdże Classic Belgian Witbier - Gozdawa
- instrukcję 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INTseed napisał:

instrukcji witbiera nic nie pisze kiedy dodać płatki

Nie wiem czy do zestawu, przez pomyłkę, dołączyliśmy starą instrukcję ale w nowej jest wszystko opisane. Przepraszam za niedopatrzenie :( Przesyłam aktualną instrukcję.

4 godziny temu, INTseed napisał:

Macie może taki termometr?

Tak, mamy https://www.piwowin.pl/pl/p/TERMOMETR-UNIWERSALNY-20-110-C/2711

 

WITBIER 12 BLG 20l.pdf

Edytowane przez bebeef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W imieniu firmy Flex-Art zapraszamy do składania zamówień na kapsle z logo własnego browaru:

https://www.piwowin.pl/pl/c/na-zamowienie/208

lub do zakupu kapsli dedykowanych:

https://www.piwowin.pl/pl/c/dedykowane/209

Współpracujemy z browarami rzemieślniczymi, kontraktowymi oraz firmami reklamowymi i eventowymi. 

 

 

BrowarDomowy.jpg

CydrJabluszkoZielone2.jpg

PiwoWeselne.jpg

Altbier.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PIWOWARSKA PRZERWA WAKACYJNA W SKLEPIE STACJONARNYM I INTERNETOWYM. W lipcu i sierpniu nie będzie możliwe zamówienie słodów oraz zestawów na bazie słodów w wersji śrutowanej i nieśrutowanej. Słody nieśrutowane będą dostępne w sklepie stacjonarnym do wyczerpania zapasów. Nie będzie także dostępna opcja dostawy "odbiór na trasie".
Przepraszamy za utrudnienia. Wracamy po wakacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
W dniu 12.05.2019 o 13:33, rafi123 napisał:

Czy słody powrócą do sklepu czy to już temat zamknięty?

 

Po 10 latach wiemy, że nie ma tematów zamkniętych.  Słody śrutowane, zestawy piw ze słodów oraz płynne drożdże mogą wrócić w przyszłym sezonie piwowarskim lub nigdy. Wszystko zależy od rozwoju piwowarstwa domowego.

 

Edytowane przez bebeef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.