Skocz do zawartości

Stacjonarny sklep PIWOWIN w Radzionkowie istnieje ...


Rekomendowane odpowiedzi

Założyliśmy ten temat w celu sprostowania nieprawdziwych informacji dotyczących sklepu stacjonarnego PIWOWIN w Radzionkowie, umieszczanych w różnych wątkach tego forum.

Chorzowska konkurencja wraz ze śląskimi władzami PSPD uznała, że zakończyliśmy działalność. Sam prezes śląskiego oddziału PSPD wprowadza w błąd forumowiczów, mylną informacją, jakoby od roku sklep stacjonarny w Radzionkowie nie istniał. Sytuacja co najmniej dziwna, ponieważ 08.06.2013 roku wspólnie z PSPD organizowaliśmy oraz sponsorowaliśmy pokaz warzenia piwa w tarnogórskim "Kałamarzu" ( wątek i galeria). W tym samym miesiącu byliśmy jednym ze sponsorów IV Śląskiego Konkursu Piw Domowych, którego organizatorem był Śląski Oddział PSPD. Jak to jest możliwe skoro już w tym czasie, według słów miłościwie nam panującego Prezesa ŚOT, nie istnieliśmy?

 

Stacjonarny sklep PIWOWIN działa nieprzerwanie od początku 2011 roku i cały czas się rozwija.

Od lipca 2013 wprowadziliśmy opcję odbioru zamówienia na trasie. W środę wieczorem można nas spotkać na trasie

Bytom - Zabrze - Ruda Śląska

a w sobotnie poranki objeżdżamy

Siemianowice Śląskie - Czeladź - Będzin - Katowice - Chorzów.

Stali klienci wiedzą, że istnieje u nas punkt wymiany gęstwy. Można także na miejscu przejrzeć i poczytać kilka pozycji z biblioteczki początkującego piwowara i winiarza domowego.

Organizujemy pokazy warzenia piwa oraz whisky. Jesteśmy entuzjastami wskrzeszenia produkcji cydru w naszym mieście.

 

Zapraszamy na zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 17.00

Radzionków róg ul. Św. Wojciecha 93 i ul. Nakielskiej 2.

Edytowane przez bebeef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TADEUSZ- jak rozmawialiśmy ostatnio w Skansenie w Chorzowie - pytałem o nową lokalizację Waszego sklepu. Odpowiedziałeś, że jeszcze nie wiesz. Wcześniej była mowa, że zamknęliście sklep stacjonarny. Napisałem więc, że macie zamknięte. Jeżeli się myliłem, a tak to wygląda to przepraszam. To, że macie sklep internetowy to sprawa oczywista. Nie jest moim celem, żeby Wam zaszkodzić w jakikolwiek sposób.

Życzę Wam dalszego działania i tylko sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorzowska konkurencja wraz ze śląskimi władzami PSPD uznała, że zakończyliśmy działalność

Chorzowska konkurencja w związku z pomówieniem pyta się gdzie coś takiego napisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorzowska konkurencja wraz ze śląskimi władzami PSPD uznała, że zakończyliśmy działalność

Chorzowska konkurencja w związku z pomówieniem pyta się gdzie coś takiego napisała.

 

W grudniu napisała w swojej sygnaturze dużą, zieloną czcionką "Jedyny sklep stacjonarny na Śląsku" . Po naszej interwencji z dnia 16.12.2013 tekst został zmieniony, po kilkunastodniowym namyśle, na "Sklep Stacjonarny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej była mowa, że zamknęliście sklep stacjonarny.

 

Nigdy nie było mowy, że zamykamy sklep. Rozmawialiśmy o zmianie lokalizacji. Przeprowadzka trwała miesiąc i nawet wtedy można było robić u nas zakupy. Warunki były spartańskie ale paka samochodu dawała radę. Tutaj muszę przeprosić klientów za niedogodności i równocześnie podziękować za wyrozumiałość i cierpliwość.

 

Napisałem więc, że macie zamknięte.

 

Dokładnie to napisałeś 15.01.2014 "W Radzionkowie już sklepu nie ma od roku chyba". Od prezesa śląskiego oddziału PSPD oczekuję lepszej znajomości swojego terenu. Praktycznie to "urzędujemy" pod siedzibą oddziału, marne 15 km. Zdumienie pogłębia fakt, że w ostatnim tygodniu robił u nas zakupy nie jeden członek śląskiego PSPD. No ale ja się nie znam na polityce, statusach, umowach wiążących wszelakich stowarzyszeń, ugrupowań, stronnictw itp

 

 

Życzę Wam dalszego działania i tylko sukcesów.

 

W imieniu swoim i Tadka dziękuję za życzenia. Serdecznie pozdrawiam

 

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

snapback.pngUżytkownik kostek dnia 16 styczeń 2014 - 23:36 napisał

 

 

 

snapback.pngUżytkownik bebeef dnia 16 styczeń 2014 - 20:40 napisał

 

 

Chorzowska konkurencja wraz ze śląskimi władzami PSPD uznała, że zakończyliśmy działalność

Chorzowska konkurencja w związku z pomówieniem pyta się gdzie coś takiego napisała.

 

 

 

W grudniu napisała w swojej sygnaturze dużą, zieloną czcionką "Jedyny sklep stacjonarny na Śląsku" . Po naszej interwencji z dnia 16.12.2013 tekst został zmieniony, po kilkunastodniowym namyśle, na "Sklep Stacjonarny".

 

 

 

W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi na zadane pytanie!!! W sygnaturze nic nie pisałem o zakończeniu waszej działalności tylko zgodnie z prawdą o jedynym sklepie stacjonarnym na Śląsku co na tamten czas było zgodne z prawdą ponieważ nawet wy na swojej stronie pisaliście o magazynie a nie o sklepie . Jak tylko dowiedziałem się że macie ponownie sklep stacjonarny to zmieniłem opis. W dalszym, ciągu proszę o odpowiedz gdzie napisałem że zakończyliście działalność !!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej od dnia 2013.12.01 na stronie Piwowinu jest info, że zapraszają na zakupy od-do i nowy adres, więc nie jest prawdą co napisałeś w grudniu w sygnaturze że jesteś jedynym sklepem stacjonarnym na śląsku.

 

Jak chcesz napisać literkę "ź" naciskasz alt+x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej od dnia 2013.12.01 na stronie Piwowinu jest info, że zapraszają na zakupy od-do i nowy adres, więc nie jest prawdą co napisałeś w grudniu w sygnaturze że jesteś jedynym sklepem stacjonarnym na śląsku.

Nie przypominam sobie żebym z tobą dyskutował.

Jak chcesz napisać literkę "ź" naciskasz alt+x

 

Nie prosiłem też o pomoc.Ale bardzo dziękuję że jesteś tak miły i mi pomogłeś.

Poczytaj pierwszy post i napisz gdzie napisałem że piwowin zakończył działalność !!!!!!!

I tylko i wyłącznie to mnie interesuje proszę mnie nie wkręcać w żadne gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ze sklepów ma częsciowo ma racje i częściowo jej nie ma , może trochę bardziej ma rację Chorzów a za to traci marketingowo bo:

na forum piwo.org faktycznie Chorzów miał przez chwilę "jedyny sklep stacjonarny ...." chyba dodane na Śląsku (chyba dopisane do tej zielonej czcionki w stopce) a Radzionków na stronie przez chwilę "sklep stacjonarny zamknięty" , bo nastąpiła zmiana lokalizacji , ale dostawy samochodowe (pochwała) były realizowane ,dlatego Radzionków zwrócił Chorzowowi na to uwagę a Chorzów się z tego hasła wycofał....no i gra

Chorzów częściowo wykorzystał "chorobę" Radzionkowa i trochę nieudolnie według mnie bo hasło "jedyny stacjonarny" to zachęta dla konkurencji i powstania nowych sklepów....a tekst " nie przypominam sobie żebym z Tobą dyskutował" = utrata klienta/ów (słaby marketing, trzeba nad tym popracować,a przypominam też , że forum to nie prywatny folwark)

natomiast PSPD powinien wspierać każdy sklep a nawet na swojej stronie utworzyć mapę takich sklepów (nie widziałem takiej) na której byłby podany każdy sklep który by chciał ...a te sklepy które sponsorują imprezy powinny być jakoś dodatkowo premiowane..

 

niepotrzebna kłótnia bo na Śląsku i dodałbym jeszcze Zagłębie to w promieniu 30 km od każdego z tych sklepów mieszka ponad dwa miliony ludzi i jest miejsce na obydwa, a nawet więcej (szczególnie na Zagłębiu)

 

w obydwu sklepach kupowałem i będę na zmianę kupował raz w jednym raz w drugim bo są profesjonalni i rzetelni, a sklepy zachęcam do poszerzenia oferty (np. o chmiel Herkules którego jeśli się nie mylę to nie macie i inne mniej typowe produkty) i konkurowania w ten sposób, można też stworzyć piwny depozyt (bo tego chyba też nie ma) lub zorganizować inne akcję promocyjne... może nawet wspólnie, idźcie na piwo i wylejcie sobie żale :)

Edytowane przez Kamill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo podziękować "dyrekcji" :) tak zacnego sklepu za wczorajszą partię słodu wędzonego. Ręczę, że trunek wyjdzie z tego niezwykle "szlachetny" i smaczny :) o czym przekonamy się niebawem.

Jednocześnie przypominam wszystkim czytającym ten temat, że w ofercie sklepu PIWOWIN pojawiło się wiele nowości a ceny jak zawsze niezwykle ciekawe. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z ofertą sklepu http://www.sklep.piwowin.pl/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo podziękować "dyrekcji" :) tak zacnego sklepu za wczorajszą partię słodu wędzonego. Ręczę, że trunek wyjdzie z tego niezwykle "szlachetny" i smaczny :) o czym przekonamy się niebawem.

Jednocześnie przypominam wszystkim czytającym ten temat, że w ofercie sklepu PIWOWIN pojawiło się wiele nowości a ceny jak zawsze niezwykle ciekawe. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z ofertą sklepu http://www.sklep.piwowin.pl/ .

 

Mam nadzieję, na degustację naszych dokonań w szerszym gronie :) Myślę, że trunki szybko osiągną dojrzałość :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.