Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] WOŚP, NFZ, Przystanek Woodstock i Jurek Owsiak


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

z całym szacunkiem ale lekko targnęło mnie, 'dżem ze smalcem ', o jeju.

 

Skoro wiele osób robi domowy smalec z jabłkami to czemu nie z dżemem? Kwestia tylko jaki dżem. Ja bym celował w coś przesmażanego jak powidła. Połączenia mięsno owocowe bywają bardzo dobre - patrz pieczony boczek ze śliwką, albo sos żurawinowy, czy jeszcze lepiej chutney z mango do mięs wszelakich. Już nie mówiąc o światowej sławy połączeniu dżemu z tłustym w postaci masła orzechowego.

Edytowane przez KosciaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiał klasyk "kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą" :P

Na orkiestrę najeżdżają ci co nie wrzucają do puszek. Na Kościołową tacę najeżdżają ci co na nią nie dają. Przeciwnicy wośpu wychwalają Caritas Polska - ciekawi mnie ile z przeciwników wośpu dało na Caritas?

Ja problemu nie mam bo ani jednym ani drugim nie daje, aczkolwiek chwale ich za determinacje.

Sylwek lusterko87- Boston, Massachusetts.

 

 

 

PS. na które z moich ulubionych for nie wejdę tam wośp wośp wośp...zaczyna się robić nudno.

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościak, co piłeś/ wąchałeś / jadłeś... Dałeś popalić, o jeju. Jutro na śniadanie masz sobie posolić herbatę

 

Napisałbym, że dżem ze smalcem, ale nie. Przynajmniej nie tym razem. Tylko dopijałem resztkę lukrecjowo-waniliowego milk stouta, trochę zostało z rozlewu :D

A solić herbatę to sam sobie możesz, niedobre straszne, choć ponoć dobrze działa na problemy żołądkowe. W sumie musi być zdrowe skoro jest tak przeraźliwie niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.