Skocz do zawartości

[Małe Piwko Blog] Nowy browar? Skopmy go!


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie dni, kiedy budzę się rano, odpalam komputer i załamuję ręce patrząc, wśród jakich ludzi przyszło mi żyć. Nie wiem jak jest w innych branżach, ale z niektórymi autochtonami z naszego piwnego poletka najwyraźniej dzieje się coś dziwnego… Od trzech lat branża piwowarska przeżywa realny rozkwit. Powstają dziesiątki nowych piw w nieznanych dotąd w […]b.gif?host=malepiwko.wordpress.com&blog=

 

Wyświetl pełny artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba widziałem tę dyskusję z KRS i nie miałem aż takiego złego wrażenia. To było bardziej na zasadzie: "o jakiś nowy browar, fajnie, ciekawe kto za nim stoi", "o to poszukajmy w KRS, będzie wiadomo czyj to browar". To było tak totalnie na luzie (chyba, że przez te kilka godzin doszli do głosu malkontenci).

 

Sam mogę tylko dodać od siebie w temacie, że odkąd się interesuję piwem (a nie jest to długo) to jeszcze nie widziałem, żeby ktoś ocenił piwo lub browar w samych superlatywach. Mam wrażenie, że czasami, nawet jeśli piwo komuś ewidentnie smakuje, to musi wspomnieć o jakieś wadzie, bo będzie czuł się mało obiektywny, a na pewno całkowicie nie profesjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba widziałem tę dyskusję z KRS i nie miałem aż takiego złego wrażenia. To było bardziej na zasadzie: "o jakiś nowy browar, fajnie, ciekawe kto za nim stoi", "o to poszukajmy w KRS, będzie wiadomo czyj to browar". To było tak totalnie na luzie (chyba, że przez te kilka godzin doszli do głosu malkontenci).

Tak było przez pierwszych 4-5 postów w temacie, później troll krzysiu dał znak do ataku i poszło:: sanepid, brewkity, śpiwory...

 

Niemniej jednak marketingowo też mi to nie leży - jak już dane jest człowiekowi ze stroną się zapoznać, bo pod firefoxem niestety tylko nawigacja się pojawia, to później jest już tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, działa przez IE, i to luksusowo, choć wrażenia wielkiego nie daje-brak pomysłów-nazwy raczej nieodkrywcze, ani tym bardziej etykietaż, komentarze też jakieś za górnolotne, choć oryginalne, ale nie ma co demonizować, poczekajmy na piwo, o ile będzie. Żal, że "pawiem Ameryki i papugą jesteś"-bo to wynika z zapowiedzi piw, czyli nihil novi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony odnoszę, że niektórzy to mają jakiegoś bzika na punkcie browar.biz. Wszędzie tylko "hejt" widzą, aż z ciekawości zacząłem czytać i to jakiś mały ułamek.

 

Co do browaru Doktora Brwi to nie ma co się dziwić, że ludzie się śmieją skoro na stronie podają, że 2 miesiące piwo warzą i inne takie głupoty. Trzeba też wziąć pod uwagę, że nikt już podnieca się wiadomością o nowym browarze kontraktowym, tak jakby to miało miejsce np. 3 lata temu. Tym bardziej, że nic nowego nam ten browar na początku nie zaserwuje.

 

No i w końcu ci dwaj panowie chcą zarobić kasę, nie otwierają firmy by uszczęśliwić lud (może przy okazji), więc nie ma obowiązku traktowania ich z jakąś taryfą ulgową.

Edytowane przez Biniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.