Skocz do zawartości

II Festiwal Piw Rzemieślniczych - Annopole/Środa Wlkp.


klisz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pojawiła się pierwsza informacja o II edycji Festiwalu.

 

Zapraszamy Was na II edycję Festiwalu Piw Rzemieślniczych!

 

Gdzie?

 

Annopole / Powiat Średzki / Województwo Wielkopolskie

 

Kiedy?

 

28-29 czerwca 2014

 

Co w programie?

 

Więcej szczegółów już wkrótce. Z pewnością nie zabraknie dobrego piwa, koncertów, ponadto jak w ubiegłym roku będzie możliwość rozbicia namiotu i przyjazdu camperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna informacja festiwalowa.

 

W trakcie Festiwalu odbędzie się Turniej Piwnego Imperium!

Zasady Turnieju przygotowują twórcy gry a już w tej chwili można zgłaszać się pisząc na adres: b.negatyw@gmail.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Zgłoszenie - Turniej Piwne Imperium".

Do rozgrywek może przystąpić maksymalnie 24 zawodników. W przypadku wyczerpania miejsc zostanie stworzona lista rezerwowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Do grona wystawców w trakcie II FPR dołączył kolejny belgijski browar - Brasserie de Bastogne

 

1) Anglia:

- Tigertops Brewery

- Parkside Brewery

 

2) Holandia:

- Brouwerij De Molen

- Microbrouwerij Rooie Dop

 

3) Belgia:

- Brasserie Sainte-Helene

- Brasserie de la Semois

- Brasserie Les 3 Fourquets

- Brasserie de Bastogne

 

4) Niemcy:

- Freigeist Bierkultur

 

5) Polska:

- Browar Gzub

 

Lista nie jest jeszcze zamknięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ostatnio bardzo krucho z czasem, ale wszytskie informacje ukazują się na stronie browaryrzemieslnicze.pl i fb

 

Tymczasem może na szybko a wieczorem przygotuję info większ ejak się uda.

Prosze również o pytania tutaj jakby co.

 

post-1478-0-07360200-1403700699_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po festiwalu.

 

Pozdrawiam wszystkich, z którymi udało się porozmawiać. Bardzo dziękuję ekipie HomeBrewing :beer::okey: Przepraszam wszystkich, którym powiedziałem "zaraz wrócę" i zniknąłem.

Dalej poszukujemy sowy, która gdzieś latała po polu namiotowym w nocy i nie wróciła do właściciela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zaproszenie :) Bardzo fajna impereza, bardzo dobrze zorganizowana. Miło było się spotkać i porozmawiać. Przy okazji trochę zmieniło się moje spojrzenie na europejskie piwowarstwo po rozmowie z piwowarami z Belgii, Holandii, Niemiec. Runął w mojej głowie mit, że Niemcy są konserwatywni (kwaśny porter z solą i wiśniami oraz Gose z pędami świerku i pigwą z Fregeist Bierkultur były rewelacyjne), że Holendrzy potrafią warzyć tylko lagery (wędzony saison z Microbrouwerij Rooie Dop mnie urzekł), że Belgowie warzą tylko mocne piwa (na kranach nie znalazłam mocniejszego niż 6,5%, chociaż niespecjalnie szukałam ;) ) Nie dane mi było spróbować wszystkiego, ale zakupiłam trochę butelek, więc popróbuję w domu.

Za rok mam zamiar znów przyjechać do Annopola, bo taka dość luźna forma spotkania bardzo mi odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.