Skocz do zawartości

Zmiany, poprawki, wszelakie sugestie na 2014-2015


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja oprogramowania zakończona, wszystko powinno działać już po staremu. Jeżeli zaważycie jakieś błędy, bardzo proszę zgłaszać. Do poprawy została jeszcze aplikacja "Katalog firm" i "Katalog browarów", do końca tygodnia będą funkcjonować poprawnie.

 

Nie ma przycisków "cytuj selektywnie", a takie były przydatne

Już jest, ale działa na troszkę innej zasadzie. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni fragment tekstu, a pojawi się małe menu.

 

Czyli TS też wróci?

Na ten moment wyłączyłem serwer (świecił pustkami), ale jeżeli będzie społeczna potrzeba, to na pewno wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty wyświetlane zniknęły. Dodaj punkt to tak tylko wizualnie. Co po za tym się zmieniło? Jakoś nie widzę odmiany.

Aaa masz na myśli to pod avatarem? Nie zauważyłem, dopiszę za momencik.

 

czy layout zostanie taki jak jest teraz? 

A to zależy co masz na myśli. Jak rozwiniesz, to odpowiem precyzyjnie. :)

 

Co po za tym się zmieniło? Jakoś nie widzę odmiany.

 

I o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to zależy co masz na myśli. Jak rozwiniesz, to odpowiem precyzyjnie. :)

wcześniej widok był troszkę szerszy - http://web.archive.org/web/20150102123857/http://www.piwo.org/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums

nie wyskoczyło mi powiadomienie o cytowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zależy co masz na myśli. Jak rozwiniesz, to odpowiem precyzyjnie. :)

wcześniej widok był troszkę szerszy - http://web.archive.org/web/20150102123857/http://www.piwo.org/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums

nie wyskoczyło mi powiadomienie o cytowaniu :)

 

1. Ok, sprawdzę, wydaje mi się że ustawiłem 1100px stałej szerokości.. Szukam fajnego stylu responsywnego, ale wygląda, że będę to musiał zlecić do wykonania.

2. Przy cytowaniu selektywnym nie ma powiadomień, jedynie przy użyciu buttona "cytuj". Taka uroda niestety, ale sprawdzę to jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla się szerzej, z cytowaniem kicha

 

Ok, teraz nie ma jak sprawdzić szerokości, ale jutro sprawdzę. Jaką masz rozdzielczość ekranu Andrzej?

Cytowanie (powiadomienia) cały czas tak działało, tutaj się nic nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyświetla się szerzej, z cytowaniem kicha

 

 

Ok, teraz nie ma jak sprawdzić szerokości, ale jutro sprawdzę. Jaką masz rozdzielczość ekranu Andrzej?

Cytowanie (powiadomienia) cały czas tak działało, tutaj się nic nie zmieniło.

'cytuj selektywnie' było fajne, nie powinno zniknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cytowaniu i kliknięciu "więcej opcji" (rozszerzonym edytorze odpowiedzi) cytaty nie są pomiędzy tagami quote, tylko są wyświetlanie w taki sposób że nie wiadomo czy się pisze ciągle jako cytat czy już jest on zakończony i piszę pod cytatem. Jak były widoczne tagi quote to było to przejrzyste (dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cytowaniu i kliknięciu "więcej opcji" (rozszerzonym edytorze odpowiedzi) cytaty nie są pomiędzy tagami quote, tylko są wyświetlanie w taki sposób że nie wiadomo czy się pisze ciągle jako cytat czy już jest on zakończony i piszę pod cytatem. Jak były widoczne tagi quote to było to przejrzyste (dla mnie)

Podświetlasz tekst który chcesz cytować i wyskakuje menue ;)

ps przy edycji już nie

ps2 w sumie trochę upierdliwe

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cytowaniu i kliknięciu "więcej opcji" (rozszerzonym edytorze odpowiedzi) cytaty nie są pomiędzy tagami quote, tylko są wyświetlanie w taki sposób że nie wiadomo czy się pisze ciągle jako cytat czy już jest on zakończony i piszę pod cytatem. Jak były widoczne tagi quote to było to przejrzyste (dla mnie)

Domyślam się o co chodzi, możesz podesłać link do takiego cytowania albo printscreen?

 

 

Moje ulubione ignorowanie wróci?

 

Tak, zaraz się pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.