Skocz do zawartości

Zmiany, poprawki, wszelakie sugestie na 2014-2015


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka opcja na samym dole w stopce. Kliknij w link "Oznacz forum jako przeczytane" i wybierz stosowną opcję. Widać trzeba to przenieść gdzieś w bardziej widoczne miejsce.

 

Faktycznie, znalazłem. Nie wpadłbym, że to może w stopce być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy da się zwiększyć ilość ostatnio dodanych wpisów na forum, jest 15 a np mogłoby być 25. Dobrze by było aby dodawane regulaminy i formularze konkursów były w formacie pdf, są łatwe do otworzenia dla darmowych programów i uniwersalne. Pliki doc mają kaprysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Forum-ostatnie wpisy' od razu się wyświetla, jest tylko 15 a na czas testowy uruchomić np 25, jeśli wszystkim będzie pasowało to ok, jak nie to powrót. Dodam, że wszystkie nowe tematy są na stronie głównej ale to już szukanie, akurat jest czytelne i nie ma problemu (nie dotykać). Jeśli chodzi o pliki organizatorów to możesz zamieścić info w swoim regulaminie aby konkursowe karty i regulamin miały format PDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości nowych tematów, mówisz i masz :)

 

W sprawie formatu plików..Hm. A może zamiast tworzyć kolejny regulamin i biurokrację to może inaczej:) Napisz do organizatorów maila (zwykle są podawane - jeżeli nie, to daj mi znać), że nie masz możliwości otwarcia pliku i co za tym idzie w udziału w konkursie. Daję głowę, że za chwilę będzie plik w pdfie. Ja oczywiście mógłbym to przerabiać, ale niech mi coś urwie, wytnie przy konwersji i później będzie na mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Forum-ostatnie wpisy' od razu się wyświetla, jest tylko 15 a na czas testowy uruchomić np 25, jeśli wszystkim będzie pasowało to ok, jak nie to

 

możesz pokazać zrzutem ekranowym gdzie widać Forum-ostatnie wpisy?

EDIT: ok chyba mam - ilość postów na stronę - faktycznie się wydłużyła :)

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wpisów jest dłuższa :) WOW, jeśli komuś nie pasuje to niech pisze, Admin zmieni, wg mnie jest lepiej. Jeśli chodzi o błąd odczytu to np ten wpis www.piwo.org/page/index.html/_/konkursy-piwowarskie/pierwszy-lodzki-konkurs-piw-domowych-06042014-r172?st=0#comment_691 . Czytam tak po prostu i tu akurat jest coś nie tak. PDF byłby lepszy.

Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zmiany się dokonały, jedna to 25 nowych wpisów, druga to czat głosowy (może kiedyś wideo). Czy każdemu pasuje? Jest jeszcze jedna moja propozycja aby nowe zakładane tematy miały opcję 'przenieś do śmietnika' . Opcja śmietnik to taka alternatywa do 'hyde park' czy 'nie w temacie' . Wszelkie spamy, polityczne teksty, obrażanie kogoś czy wnerwianie, wpisy, komentarze, bezsensowne nowe tematy itp opcją 'przenieś do śmietnika' załatwiało by sprawę. Czytam czasami tematy napisane parę lat temu, wiele spraw wyjaśnionych jest a na forum ktoś pisze nowy temat aby ponownie wałkować wątek, który jest w wyszukiwarce lub w w głównym menu/index. Opcja 'śmietnik" i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie spamy, polityczne teksty, obrażanie kogoś czy wnerwianie, wpisy, komentarze, bezsensowne nowe tematy itp opcją 'przenieś do śmietnika' załatwiało by sprawę.

 

Jeśli widzisz tego typu zachowania to wystarczy kliknąć w "Zgłoś" (obok Cytuj, Odpowiedz), gdzie powiadamiasz Moderatorów które posty, gdzie (żeby sami nie musieli szukać) i dlaczego uważasz, że należy usunąć, wydzielić do innego tematu, czy połączyć z już istniejącym. I jest spora szansa, że prośba zostanie wysłuchana.

 

 

A ja miałbym taką malutką prośbę odnośnie powiadomień o PW. Obecnie pojawiają się z różnymi tematami ("Otrzymałeś wiadomość" i "Otrzymałeś odpowiedź w prywatnej rozmowie") przez co np taki Gmail nie radzi sobie z poprawnym wątkowaniem. Fajnie by było gdyby temat miał postać w stylu "Otrzymałeś wiadomość w temacie <nazwa tematu>".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.