Jump to content

Siłownia, dieta a picie piwa


marcin_l85
 Share

Recommended Posts

Jako, że okres świąteczny i zbliżający się Nowy Rok to czas noworocznych postanowień ja wykupiłem sobie karnet na siłownię, specjalista przygotowuje mi dietę i rozpiskę. Na pytanie czy mogę przy suplementacji pozwolić sobie na piwko powiedział, że w rozsądnych ilościach nie przeszkadza. pytanko do Was. Jeśli są osoby chodzące na siłownię prosiłbym o Wasze opinie na temat współistnienia smacznego piwka i diety + suple. Konkretnie to dieta na masę, patrząc na moje bicepsy jak u komara pięty :beer::lol::beer:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie planujesz redukowania masy , to istotny problem jest taki że alkohol powoduje ,że o wiele dłużej trwa regeneracja. A to jest kluczowe moim zdaniem przy budowaniu masy mięśniowej. Więc tak jak pisał kolega wyżej , w dni treningowe zrezygnowałbym z alkoholu. Uważaj tylko z ilością kalorii , bo jak wiadomo piwo posiada ich sporo , a pisząc o "diecie na masę" nie chcesz chyba się zalać tłuszczem , a dwa piwa to już jakieś 500 kalorii czyli spora część zapotrzebowania. Ale nie dajmy się zwariować. Załóżmy że robisz 3 treningi ( ogólnorozwojowe ) tygodniowo , więc pozostaje Ci 4 dni kiedy spokojnie możesz piwo wypić . Ale głupotą będzie picie w dniu treningowym.

Edited by pepek84
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.