Skocz do zawartości

Piwny depozyt - Lublin


Sigman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja pobralem jedno piwo, które miało być red ale, ale to było coś ciemnego i mocno chmielonego prawie się stluklo przy opuszczaniu Monte. W nazwie coś z nawykiem. To barman pomylił? Jednak india brown ale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były po dwie butelki IRA i India Brown ale. Zostawiłem co pisałem i wziąłem IRA, jak pisałem. Tyle, że mi nie pasowało jako IRA stąd moje pytanie czy czegoś nie pokręciłem (butelka z etką została w hotelu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta musiała być inna. Na etce postać "rzucająca pawia" ;) Nie byłem skłonny jej otwierać tak szybko, ale podczas wychodzenia z Monte omal się nie stłukła i naruszył się kapsel. Musiałem wypić wieczorem. Obraz na etce był tak wymowny, że zanim nalałem przypomniała się degustacja sprzed lat piwa o nazwie "Oddech Umrzyka". Piwo, było OK (jedno i drugie), ale nijak mi pasowało to ostatnie do IRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan depozytu po mojej wczorajszej wizycie uległ małej zmianie:

 

Czarna Ospa - Red Ale x1

e-prezes - american pale ale x1, american stout x2, dynia ale (brown porter) x1

pepo - Woda kolońska x1, Piwo Okolicznościowe (warzone podczas ostatniego Konkursu w Chacie (wyszło coś na styl BGSA)) x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan po dzisiejszych wymianach:

 

e-prezes - american pale ale x1, american stout x1, dynia ale (brown porter) x1

pepo - Woda kolońska x1, Piwo Okolicznościowe (warzone podczas ostatniego Konkursu w Chacie (wyszło coś na styl BGSA)) x2

Naturalne Dobro Podlasia - American Stout x1, Bezprzymiotnikowe Pale Ale x1

Browar Nowy Świat - Sybilla IPA x1

 

Pobrałem sobie Red Ale Czarnej Ospy, niedługo zdegustuję ;) Miałem 2 butelki Sybilla IPA, ale jedna została od razu zamieniona, także została tylko jedna. Jeszcze wstawię niedługo kolejną.

 

Poza tym bardzo się cieszę, że depozyt tak się rozkręcił! Aktualnie mamy tam 9 butelek i można powiedzieć, że pomysł wypalił :) Także teraz jest w czym wybierać i zachęcam do wzbogacania depozytu o kolejne piwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem Stouta Kresowego browaru Piwowarnia e-prezesa. Z mojego punktu widzenia diagnoza jest prosta: tak dobrego stouta jeszcze nie potrafię zrobić. Kolor należyty, piana piękna, stosunkowo ciemna. Jest lekki, ale pożądany kwasek, paloność akuratna, całość może lekko przyciężka i pewnie pić tego cały wieczór by się nie dało, ale też nie każde piwo temu służy. Bardzo konkretne, kolacyjne piwo. 7-8/ 10. Pozdrawiam z Wohynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan po dzisiejszych wymianach:

 

e-prezes - american pale ale x1, american stout x1, dynia ale (brown porter) x1

pepo - Woda kolońska x1, Piwo Okolicznościowe (warzone podczas ostatniego Konkursu w Chacie (wyszło coś na styl BGSA)) x2

Naturalne Dobro Podlasia - American Stout x1, Bezprzymiotnikowe Pale Ale x1

Browar Nowy Świat - Sybilla IPA x1

Browar Ślimaka - Prawiczek PA x1

 

Nic nie pobrałem na wymianę - poczekam na Weizenbocka bo ciekawie wygląda :P

Edytowane przez Slimaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pobrałem i dołożyłem swoje piwo

Stan po dzisiejszych wymianach:

 

e-prezes - american pale ale x1,american stout x1, dynia ale (brown porter) x1

pepo - Woda kolońska x1, Piwo Okolicznościowe (warzone podczas ostatniego Konkursu w Chacie (wyszło coś na styl BGSA)) x1

Naturalne Dobro Podlasia - American Stout x1, Bezprzymiotnikowe Pale Ale x1

Browar Nowy Świat - Sybilla IPA x1

Browar Ślimaka - Prawiczek PA x1

abra - pale ale sybilla szyszka 2013 13 blg x2

 

edit: zdegustowałem black hole stout z logiem użytkownika pepo na etykiecie. Piwo bardzo dobre z solidną pianą może ciut za bardzo palone jak dla mnie. Zauważyłem, że nie było go na liście podanej przez ślimaka więc edytowałem post przywracając american stout e-prezesa.

Edytowane przez abra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.