Skocz do zawartości

Spotkanie lubelskich piwowarów w Monte di Vino - 15.03.14, g. 17:00


Cyran

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ostatnio na forum powstał temat wspólnego piwkowania w Lublinie. Postanowiłem zająć się tematem. Wspólnie z Jaśkiem z Monte di Vino doszliśmy do porozumienia i postanowiliśmy zorganizować spotkanie, które odbędzie się 11.01.2014 w Monte di Vino o godzinie 17:00. Zasady są takie : za wynajęcie lokalu nic nie płacimy, miejsce jest, szkło będzie. Jeśli byśmy chcieli jakieś przekąski to albo robimy to na własną rękę albo Jasiek mógłby coś przygotować. Oczywiście fajnie by było abyśmy za gościnie zostawili parę złoty w Monte di Vino (jakby każdy wziął po jednym piwku z półki to byłoby ok). Wypadałoby zrobić listę osób chętnych na spotkanie aby się zorientować czy w ogóle ktoś zamierza się pojawić czy piwkować będę jedynie ja i Jasiek ;)

Wszystkich piwowarów z Lublina i okolic zapraszamy. Jeśli są jakieś pytania, spostrzeżenia proszę pisać.

 

Michał

 

 

EDIT: Spotkanie 2 - godzina 17:00, data 15.03.14, Monte di Vino

Edytowane przez Cyran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu z Markiem (astrobusem) dogadaliśmy pojedynek na piwa, wybraliśmy w drodze 'losowania' IRA,

brak czasu i inne perturbacje nie pozwoliły nam na starcie przed świętami... degustacja miała właśnie odbyć się u Jaśka :)

więc może włączymy ten 'pojedynek' do spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra Panowie, spotkanie już za dwa tygodnie, ale może lepiej pewne sprawy warto by było przedyskutować wcześniej. Jak chcielibyście załatwić sprawę z przekąskami? Uważacie, że będą nam potrzebne? Jeśli tak to czy załatwiamy to w naszym gronie czy prosić Jaśka o przygotowanie czegoś? Na to spotkanie proponuje, aby każdy przyniósł jakieś swoje propozycje piwne ;) Tydzień przed spotkaniem muszę dać Jaśkowi znak czy lokal rezerwujemy dla nas, więc byłoby super gdybyśmy się dogadali w miarę sprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że w dobrym tonie byłoby zjeść odpłatnie coś na miejscu. Tak, żeby gospodarz też coś z tego spotkania miał. My dostajemy miejsce na spotkanie, na którym będziemy spożywali wasny alkohol.

Chodząc do Chaty na spotkania (poza konkursami) zawsze zamawiam miejcowe jadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Tomek, znajdź zastępstwo :) Więc tak, ja proponuje otworzyć wstępną listę, aby ogarnąć ile miejsca nam będzie potrzeba, proszę się dopisywać :

1. Jasiek (Monte di Vino)

2. Michał (Cyran)

Edytowane przez Cyran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Tomek, znajdź zastępstwo :) Więc tak, ja proponuje otworzyć wstępną listę, aby ogarnąć ile miejsca nam będzie potrzeba, proszę się dopisywać :

1. Jasiek (Monte di Vino)

2. Michał (Cyran)

3. Robert (chomiczon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przepisać ogłoszenie o spotkaniu na forum grupy "Piwny Lublin" na facebooku, bo jest tam kilku piwowarów, którzy nie mają konta na forum.

Jeśli ktoś będzie chciał przyjść to będę tutaj dopisywał.

 

Na tę chwilę:

 

1. Jasiek (Monte di Vino)

2. Michał (Cyran)

3. Robert (chomiczon)

4. Rafał (emcede)

5. Łukasz (Hast) + 3 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.